РубрикиДержава

У єдності — сила народу

22 січня, у День Соборності України, о 19.00 Одеса візьме участь у всеукраїнській акції «Ланцюг єднання» на честь століття Акта злуки УНР та ЗУНР.

Усіх небайдужих організатори запрошують прийти до пам’ятника дюку де Рішельє. О 19.05 акція розпочнеться хвилиною мовчання на вшанування борців за єдність та незалежність нашої держави. Далі присутні об’єднаються у живий ланцюг, опісля цього планується цікавий флешмоб. Завершиться акція спільним виконанням Гімну України.

Організовує захід Одеський обласний центр патріотичного виховання дітей та молоді за підтримки департаменту освіти і науки облдержадміністрації.


Щиро вітаю жителів Одещини з Днем Соборності України!

100 років тому, 22 січня 1919-го, у Києві відбулася подія, за яку українці боролися упродовж багатьох століть — урочисте проголошення возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Республіки у соборну Україн-ську державу.

«…Однині народ український, визволений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об’є-днаними дружними зусиллями всіх своїх синів будувати нероздільну самостійну Державу Україн-ську на благо і щастя всього її трудового люду», проголошував Універсал. І це стало початком побудови незалежної та суверенної України.

На жаль, нам знову доводиться боронити соборність Української держави. П’ятий рік поспіль наші земляки на передовій захищають такі європейські цінності, як свобода, гідність, суверенітет та демократія. Висловлюю велику вдячність усім, хто у скрутні для нашої країни часи став на захист її територіальної цілісності та національних інтересів.

Тільки від єдності дій та соборності душ залежить наша перемога. І лише наполегливий, ціле-спрямований рух уперед дасть змогу побудувати економічно й духовно багату, вільну й демократичну державу.

Разом ми можемо багато, бо любимо свою рідну землю і людей, яких ми називаємо земляками.

Нехай мир і злагода запанують у нашому спільному домі! Зі святом нашого єднання, дорогі земляки!

Анатолий УРБАНСЬКИЙ,
голова Одеської обласної ради.


Дорогі друзі!

22 січня весь український народ святкує День Соборності України. Це свято символізує об’є-днання всіх земель нашої країни, її цілісність і єдність народу.

Від щирого серця вітаю жителів нашої Батьківщини з цим святом і бажаю всім здоров’я, успіхів та мирного неба над головою. Нехай любов до рідної країни завжди об’єднує нас і допомагає досягти спільної мети — процвітання незалежної та сильної України. Адже ми — єдина держава та єдиний народ!

Зі святом! З повагою —

Василь ГУЛЯЄВ,
народний депутат України,
голова Одеської обласної організації партії «Відродження».

Переглядів: 748
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua