РубрикиПозиція

«Заради одужання України»

Як повідомляли «ЧН» у попередньому номері, одеський активіст Олег Михайлик, на якого у вересні було скоєно замах і якому минулої п’ятниці у Мюнхені (Німеччина) провели складну операцію — видалили кулю з легені, потрохи одужує.

Про власне самопочуття написав так: «Втомлений, але не зломлений». Як людина з активною громадянською позицією, навіть перебуваючи на лікарняному ліжку, Олег не може байдуже реагувати на суспільно-політичну ситуацію в країні, а відтак через свою сторінку на Фейсбуці 16 січня поширив відкрите звернення до Андрія Садового, Анатолія Гриценка та Святослава Вакарчука, в якому, зокрема, йдеться.

«Звертаюся до кожного з вас з медичного ліжка, після видалення з моїх легенів кулі, яка пройшла в небезпечній близькості від мого серця, заподіяла тимчасову смерть, але не відібрала життя та жаги до нової, справедливої України.

Сьогодні вся країна лежить, як я і сам, травмована, але непереможена, — в надії на одужання.

Кілька днів тому навколо мене працювала група професійних хірургів. Вони об’є-днали свої зусилля в єдиній команді, яку вів головний лікар шпиталю. Якби кожен з них вів свою особисту операцію, у мене як пацієнта не було б шансів швидко одужати. Тільки завдяки їх спільним зусиллям, спершу — українських, а потім — німецьких лікарів, я вижив, бадьорий і з нетерпінням чекаю повернення в Україну.

Ви можете стати «лікарями» нашої смертельно хворої Держави. Ви зараз можете «реані-мувати» Україну. Дати всім нам новий шанс на нове життя.

Я закликаю вас об’єднати зусилля! На виборах президента потрібен єдиний кандидат від демократичних сил, який буде об’єднувати, а не роз’єднувати українців. Станьте однією командою!

Заради одужання України залиште свої особисті політичні інтереси й амбіції. У вас ще буде час це втілити в життя. Ваше об’єднання нам усім потрібне вже зараз! Інакше ви втратите право на підтримку демократичних сил у майбутньому.

Сьогодні я закликаю вас об’єднатися, а демократичні сили - підтримати єдиного кандидата. Це наш останній шанс на найближчі п’ять років повернути країні ті набуття, які ми здобули під час Революції Гідності, за які ми з вами так запекло боролися, іноді ризикуючи своїм життям.

А потім ми майже програли.

Саме зараз у нас є шанс виграти та вибороти гідне майбутнє. Майбутнє нової, європейської, справедливої України для людей.

Переглядів: 180
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua