РубрикиБез рубрики

Влада і громада

ОТГ  обзаводяться  технікою

Наприкінці 2018-го — на початку 2019-го одразу кілька об’єднаних територіальних громад Одеської області отримали нову спецтехніку для своїх комунальних під-приємств, придбану за рахунок державної інфраструктурної субвенції.

Так, Березівська ОТГ розжилася на сім одиниць такої техні-ки: два новеньких снігоприбирачі для тротуарів, пилосос-повітродув та садовий пилосос для прибирання листя, а ще кущоріз бензиновий та дві газонокосарки.

Старокозацька ОТГ тапер має 12 техпомічників: по два трактори «Беларус-892» та «Беларус-320», екскаваторне обладнання, роторну косарку, навантажувач з ковшем, снігоочисник шнеко-роторний, фрезу з опорними лижами, бурову установку, розкидач піску та дорожніх сумішей, підйомник. Загальна вартість придбаного для громади перевищила три мільйони гривень.

Ця техніка практично оновила автопарк Старокозацького комунгоспу. Трактор «Беларус-320» та навантажувач з ковшем за потреби працюватимуть у комплексі з раніше придбаним рециклером асфальтобетону.

Лиманська ОТГ за кошти інфраструктурної субвенції придбала два трактори: МТЗ-82 та «Беларус», а також навісне обладнання до них (два відвали для розчищення вулиць від снігу, дві дискові борони та косарку). Техніку передано комунальним підприємствам «Сількомунгосп» та «Волна».

Немовлята з посагом

Упродовж 2018 року понад сім тисяч сімей Одещини забрали додому з пологових будинків безцінні «конверти» з немовлятами. А кожна дитинка отримала свій посаг — «пакунок малюка».

«Пакунок малюка» — це адресна соціальна допомога. Усі сім’ї, в яких народилися діти після 1 вересня, мали право отримати належне. Пакунки містять необхідне для перших місяців життя малюка: підгузки, одяг, пелюшки, гігієнічні набори, а також іграшки. Таку одноразову допомогу від держави породіллі отримували у пологовому будинку або вже вдома. Забезпечення родин предметами першої необхідності для малюків триватиме і цьогоріч», — зазначила директорка департаменту соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації Лілія Коваленко.

Заявки на «пакунки малюка» область зробила завчасно. Їх нам потрібно на цей рік не одна тисяча. Тільки у ніч з 31 грудня на 1 січня нового року на Одещині народилося 39 малюків: 19 хлопчиків та 20 дівчаток. Перша дитина, яка з’явилася на світ у 2019-у, — хлопчик, якого назвали Павлом. Немовля народилося в першу хвилину новорічної ночі в Одесі.

Переглядів: 289
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua