РубрикиБез рубрики

Не зна спочинку богатир

Разом з моїм другом — майстром спорту СРСР з боротьби самбо і рукопашного бою, богатирем України Миколою Пасічником щиро вітаємо славний колектив «Чорноморських новин» і всіх читачів кращої української газети з новорічними та різдвяними святами.

Кілька десятиліть ми дружимо з «Чорноморкою», з нетерпінням чекаємо кожного свіжого номера, щоб разом переживати нові події в житті Одещини й України, пізнавати нові факти нашої історії. У новий рік усі ми вступили з надією на краще, на мирне життя нашої країни, на єдність народу в подоланні труднощів на шляху до свободи і добробуту.

Хочу розповісти, наскільки продуктивним і знаковим був 2018-й для одеського богатиря. Більше півстоліття Микола Антонович працює тренером-викладачем ДСТ «Динамо», шість днів на тиждень займаючись з юними спортсменами в залі боротьби цього товариства та СК бойового самбо «Бастіон». Щоб перевірити майстерність своїх вихованців, щомісяця організовує змагання з відкритої першості Одеси із самбо та рукопашного бою, переможці яких нагороджуються дипломами та медалями. В січні минулого року такі змагання пройшли на честь депутата обласної ради Андрія Івашова, який допомагає СК «Бастіон» у придбанні спортивного інвентаря, а під кінець — на честь 80-ліття самбо, яке стало олімпійським видом спорту.

У березні 2018-го Микола Пасічник взяв участь у всеукраїнському турнірі з боротьби самбо серед майстрів спорту-ветеранів, у якому посів перше місце. Голова Асоціації ветеранів самбо України Юрій Клімантов вручив переможцеві диплом і медаль, а також кубок «За спортивне довголіття», підкресливши, що одеський богатир давно є спортивною гордістю нашої країни.

У серпні Микола Антонович став переможцем конкурсу «Крутіше за всіх» на телеканалі «Інтер». Зйомки проводилися на кіностудії ім. Олександра Довженка в Києві, і я був свідком, як тепло приймали глядачі нашого силача. А ще впродовж року він дав понад сорок показових виступів здорового способу життя на спортивних святах в Одесі та в кількох областях України.

Кумиром Миколи Антоновича є український богатир Іван Піддубний, а сам Пасічник — потомок запорізьких козаків. У День захисника України та Українського козацтва йому присвоєно звання козацького генерала і лицаря українського козацтва. А під кінець року, в грудні, за багаторічну спортивну кар’єру, підготовку більше сорока тисяч спортсменів його удостоєно звання «Ветеран-майстер спорту міжнародного класу» (сертифікат за № КК-005).

Більше двох десятків літ я коментую показові виступи Миколи Пасічника і спостерігаю, з якою повагою він ставиться до глядачів, особливо юних, дарує їм свої афіші й сувеніри у вигляді зав’язаних у вузол 200-міліметрових цвяхів. На його спортивній стрічці — понад півтори сотні нагород, в активі — більше двох тисяч показових виступів. Микола Антонович удостоєний звань «Кращий тренер України» та «Почесний динамівець», він — лауреат багатьох конкурсів Міністерства внутрішніх справ та конкурсу газети «Вечерняя Одесса» «Люди дела».

З ініціативи голови Федерації самбо Одещини генерала Олександра Адзеленка вже кілька років поспіль обласні й міжнародні змагання з цього виду спорту проводяться на честь нашого богатиря Миколи Пасіч-ника, а сам він особисто вручає нагороди переможцям.

І повертаючись до газетної теми. Микола Антонович завжди підкреслює, що «Чорноморські новини», а він є їх пості-йним передплатником, як, до речі, й автор цих рядків, допомагають йому орієнтуватися в складних ситуаціях життя України і світу. Тож будьмо і надалі разом!

Володимир ПАВЛІЧЕНКО,
член правління Одеської регіональної організації НСЖУ.

Переглядів: 147
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua