РубрикиБез рубрики

Утеплена й оновлена «Веселка»

У Березівці завершено капітальний ремонт притулку для дітей «Веселка».

У закладі утеплено та вкрито декоративною штукатуркою фасад, замінено старий шиферний дах на сучасний металопрофіль, встановлено металопластикові енергозберігаючі вікна та двері, прокладено нові труби опалення, подвір’я вимощене тротуарною плиткою, територію огороджено. Всередині зроблено також багато — повністю оновлено приміщення харчоблоку та санвузлів, замінено сантехніку, пофарбовано стіни, утеплено та вкрито ламінатом підлогу.

Як зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський, капітальний ремонт притулку був на постійному контролі депутатського корпусу, адже цей, як і інші соціальні об’єкти, де перебувають діти, має відповідати вимогам безпеки, санітарним нормам, бути комфортним для їх виховання та фізичного розвитку.

За словами директора «Веселки» Петра Козоріза, вихованці закладу вже повернулися у Березівку з Одеського обласного притулку для дітей (де вони перебували на період ремонту) та підготувалися до зимових свят.

Гості з подарунками не забарилися.

«Рік тому, отримавши тривожні застереження від волонтерів, ми й справді побачили, що в притулку діти живуть у жахливих умовах. ОДА терміново склала проектно-кошторисну документацію, а депутати облради проголосували за виділення на капремонт майже 1,9 мільйона гривень. На час проведення робіт вихованців перевели в обласний притулок для дітей «Світанок». Найголовнішим завданням для нас було, аби діти, на долю яких уже й так випало чимало випробувань, знову посміхалися. Сьогодні тут усе так, як і має бути, — комфортно, яскраво та тепло», — прокоментував побачене голова облдержадміністрації Максим Степанов.

Підопічні «Веселки», а їх тут нині 12, провели для гостей екскурсію закладом, поділилися враженнями. У відповідь Максим Степанов привітав малечу із святами, подарував солодощі та іграшки. А вихователям подякував за роботу, за кожен день, подарований дітям.

Слід зазначити, що нині притулок перебуває у стадії реформування — на його базі планується створити центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Переглядів: 115
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua