РубрикиАкція

Естафета єднання

Одеська область прийняла «Естафету єднання», яку присвячено сторіччю Соборнос-ті України. Вона розпочалася 1 грудня у місті Фастові та завершиться 22 січня у Києві.

До нас естафета прибула з Миколаївщини, яка перед тим перейняла її від Херсонщини.

Фастів як відправна точка акції обраний не випадково, адже саме в цьому містечку у грудні 1918-го був під-писаний Передвступний договір про Злуку між Українською Народною Республікою та Західно-Українською Народною Республікою.

У рамках акції студенти Одеського художнього училища імені М.Б. Грекова заповнили один з аркушів книги «Соборна Україна очима дітей», яка побуває у кожному регіоні.

«Наша область стала одинадцятою, яка долучилася до акції. Естафета покликана сим-волічно об’єднати всю Україну. Відтак від одного регіону до іншого передається книга «Соборна Україна очима дітей». На кожній її сторінці — презентація окремої області, де діти зображують своє ба-

чення соборності. Аркуші Одещини впродовж дня заповнювали студенти художнього училища імені М.Б. Грекова. У центрі зображення — велике сонце із променями у вигляді рушників, які символізують кожну область України з її самобутністю», — підкреслила начальник управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини облдержадміністрації Олена Олійник.

Зазначимо, що кожна область презентує себе ще й у книжці «Соборна Україна» у форматі «минуле — сьогодення — майбутнє». Тобто йдеться про проекти, ус-пішно реалізовані в останні роки, а також про плани перспективного та стратегічного розвитку територій. По завершенню акції обидві книжки будуть представлені у столиці на Софійській площі у День Соборності України, 22 січня, за участі представників усіх областей.

Переглядів: 1096
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua