РубрикиБез рубрики

«Це єдиний зв’язок зі світом»

Президент Петро Порошенко зажадав від міністра інфраструктури Володимира Омеляна та генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігоря Смілянського припинити практику закриття поштових відділень у селах та звільнення листонош, а також забезпечити своєчасну доставку пенсій.

«Ми маємо припинити закриття поштових відділень у селах, й особливо у віддалених селах. Треба забезпечити їх під-тримку за рахунок загального балансу «Укрпошти», — наголосив глава держави під час зустрічі з названими посадовцями.

Він нагадав, що ініціював виділення з держбюджету 500 мільйонів гривень на компенсацію збитків «Укрпошти» для доставки пенсій, а відтак про за-криття сільських поштових відділень і мови не може бути. «На сьогодні ці 500 мільйонів дозволять вам забезпечити і відповідне підвищення зарплати, і захистити листонош, особливо в селах. Бо це не просто доставка пенсій, не просто доставка газет, журналів чи поштових повідомлень або їх відправлення — це, фактично, для когось, для людини похилого віку, єдиний зв’язок зі світом», — наголосив Президент.

Звертаючись до керівника «Укрпошти», Петро Порошенко сказав: «Особисто від мене наполегливо раджу певним чином переглянути власну заробітну плату. Сподіваюся, що порада Президента буде почута». (Нагадаємо, у листопаді портал «УкрРудПром» отримав на свій запит офіційну відповідь від Міністерства інфраструктури, у якій повідомлялося: Ігор Смілянський отримує щомісячний оклад 744 тисячі гривень, а також преміальні, відпускні та матеріальну допомогу. Тобто його фактичний заробіток істотно більший, ніж ця захмарна сума. — Прим. «ЧН»).

Наголосивши, що не відступить від своїх вимог, Президент доручив Володимиру Омеляну проконтролювати питання із доставкою пенсій, збереженням відділень пошти та забезпеченням зарплат листонош і за два тижні доповісти про зроблене.

Гендиректор «Укрпошти» запевнив, що бере всі доручення «до виконання».

Переглядів: 98
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua