РубрикиБез рубрики

На захист полонених моряків

Усіх взятих у полон українських моряків так звані суди в окупованому Росією Криму відправили за ґрати до 25 січня 2019 року.

Українська сторона запевнила, що зробить усе від неї залежне, аби наші захисники повернулися додому. Світова спільнота, як відомо, закликає до дипломатичних, передусім двосторонніх між Києвом та Москвою, механізмів урегулювання ситуації. Втім, як уже знаємо, господар Кремля навіть не відповів на спробу Петра Порошенка обговорити ситуацію в телефонному режимі.

У світі на ситуацію дивляться під іншим кутом зору, закликаючи Росію звільнити затриманих українських моряків і припинити блокування кораблів в Азовському морі.

«25 листопада українські військові кораблі та інші судна намагалися пройти до Маріуполя через Керченську протоку, але російські кораблі завадили їм. Вони обстріляли і захопили судна та 23 моряків, кілька з них були поранені. Це — сер-йозна ескалація в регіоні, через яку Україна на 30 днів запровадила воєнний стан. І я хочу висловити підтримку й нагадати, що територіальна цілісність України є фундаментальною цінністю», — наголосив президент Європейського парламенту Антоніо Таяні під час виступу на відкритті пленарної сесії і додав: «Ми закликаємо РФ дотримуватися своїх міжнародних зобов’язань і негайно звільнити затриманих українських моряків».

Гарним прикладом внутрішньої підтримки наших захисників є, насамперед, позиція кримськотатарського народу, представники якого не побоялися виступити добровільними адвокатами бранців, інші — оголосити на окупованому півострові збирання допомоги полоненим українським морякам. На Одещині чин, гідний наслідування, показала міська влада Балти, вивісивши на мерії прапор Військово-Морських сил України на знак шани і солідарності з полоненими моряками, серед яких є й уродженці Балтського району Василь Сорока та Юрій Будзило.

Переглядів: 96
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua