РубрикиБез рубрики

«Молимося за цю рідну країну...»

У неділю, 25 листопада, під час традиційного звернення до вірян на площі Святого Петра у Ватикані Папа Римський Франциск згадав про жертв Голодомору в Україні та закликав до молитви за «такий бажаний мир у цій рідній країні», інформує секретаріат глави УГКЦ в Римі.

«Учора Україна вшановувала роковини Голодомору, жахливого голоду, спровоковано-го радянським режимом, що призвів до мільйонів жертв. Нехай величезна рана минулого буде закликом до всіх, аби подібні трагедії більше ніколи не повторилися. Молимося за цю рідну країну і такий бажаний мир у ній», — звернувся до світу Папа Римський.

Слід означити, що з нагоди вшанування 85-х роковин Голодомору солідарність з українським народом висловили й інші представники ієрархії Католицької церкви.

Так, кардинал Гуалт’єро Бассетті, президент Єпископської конференції Італії, у своєму листі до української громади в цій країні наголосив, що «пам’ять про Голодомор, геноцид українського народу — це не лише погляд назад, а й передання майбутнім поколінням попереднього досвіду, щоб не втратити пам’ять про жахіття минулого».

Кардинал Крешенціо Сепе, архієпископ Неаполя, під час вшанування жертв Голодомору в його катедральному соборі наголосив: «Єднаємося з вами у молитві за жертв великої трагедії, спровокованої комуністичною владою, — геноциду україн-ського народу з його незчисленними людськими, соціальними, релігійними наслідками».

Переглядів: 94
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua