РубрикиБез рубрики

Інформаційна безпека чи «реформи» Смілянського?

Національна спілка журналістів України, профільні медіаоб’єднання — Українська асоціація медіабізнесу та асоціація «Незалежні регіональні видавці України», редакції українських газет і журналів звернулися з відкритим листом до Президента України з вимогою звільнити керівника ПАТ «Укрпошта» Ігоря Смілянського.

Наші («Чорноморські новини» — серед підписантів) аргументи такі:

«За останні три роки ринок передплати в Україні скоротився на 3 мільйони примірників, тобто на 27 (!) відсотків. Оперативні дані про перебіг передплатної кампанії свідчать про те, що обсяги передплати на 2019 рік можуть скоротитися ще на 30—40%, або на 2,6 мільйона примірників.

Ми вважаємо — це наслідок недолугої роботи «Укрпошти» під керівництвом пана Смілянського. Нинішня якість доставки друкованих ЗМІ не ви-тримує жодної критики, бо вже системного характеру набули випадки доставки передплаченої преси раз на тиждень і з запізненням до тижня.

Масове закриття поштових відділень і скорочення листонош під офіційним приводом «переведення роботи відділень на пересувний формат» призводять до соціальної напруги й критичного скорочення обсягів передплати преси.

Окремо слід зазначити: всі ці деструктивні «реформи» відбуваються на тлі постійного підвищення тарифів і непрозорої формули їх розрахунку. Темпи ж зростання тарифів значно випереджають темпи зростання всіх макроекономічних показників.

Зважаючи на те, що всі спроби знайти спільну мову з паном Смілянським не мали успіху і задля збереження інституту передплати як такого, що має прямий вплив на інформаційну безпеку України, та дбаючи про захист конституційних прав громадян України на вільний доступ до інформації, вимагаємо звільнення пана Смілянського з посади генерального директора ПАТ «Укрпошта».

Переглядів: 78
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua