РубрикиБез рубрики

Земля сама не врожаїться

Напередодні Дня працівників сільського господарства, що припадає на третю неділю листопада, аграріїв Одещини вшановували у Золотій залі Літературного музею.

Вітаючи представників АПК з професійним святом, голова облдержадміністрації Максим Степанов нагадав, що 40% українського експорту — це продукція саме агропромислового комплексу, і йому дуже приємно, що вже третій рік поспіль хлібороби Одещини збирають понад чотири мільйона тонн зернових. Це, підкреслив, не лише завдяки природі нашого сонячного регіону, а передусім — завдяки тим, хто присвятив себе праці на землі. «Зичу, щоб земля, на якій ви працюєте, була завжди родючою. Миру вам і злагоди», — побажав працівникам сільськогосподарської галузі Максим Степанов.

За багаторічну плідну працю, особистий вагомий внесок у забезпечення розвитку АПК області та високу фаховість групі трудівників АПК — керівникам під-приємств, дояркам, агрономам, механізаторам — були вручені почесні грамоти і відзнаки облдержадміністрації та облради.

Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ.

До речі. За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства директор сільськогосподарського товариства «Івашківське» Кодимського району Михайло Погорілий, єдиний з-поміж наших земляків, удостоєний державної нагороди — ордена «За заслуги» III ступеня.

Переглядів: 89
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua