РубрикиБез рубрики

Портовики напитують підрядників

Адміністрація морських портів України провела в Одесі Dredging day-2018, де представила зарубіжним та вітчизняним компаніям проекти капітального й експлуатаційного днопоглиблення в портах, каналах і внутрішніх водних шляхах, реалізація яких розпочнеться в 2019-у й буде продовжена в найближчі кілька років. Загальний обсяг робіт за проектами — 16,335 млн м3.

«Проведення капітального та експлуатаційного днопоглиблення в портах є одним з основних завдань, які ставить перед АМПУ держава. В останні два роки нам вдалося домогтися того, що провідні світові компанії почали брати участь у конкурсах щодо цих робіт в україн-ських портах. Це дозволило нам забезпечити економію на проектах капітального днопоглиблення в портах «Южний» і «Чорноморськ» у розмірі понад 400 млн грн», — зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

За його словами, в 2019 році реалізація великих капітальних проектів у портах «Южний» та «Чорноморськ» продовжиться. При цьому більше половини запланованих обсягів припадає на експлуатаційне днопоглиблення. «Проведення Dredging Day спрямоване на встановлення відкритого діалогу з потенційними підрядниками. Наша мета — забезпечити прозорість майбутніх конкурсів, залучити до участі в них максимальну кількість компаній. Ми надаємо всю необхідну інформацію, щоб днопоглиблювальні компанії могли спланувати свою роботу і врахувати проекти АМПУ при мобілізації та передислокації свого днопоглиблювального флоту», — підкреслив Райвіс Вецкаганс. Експерти АМПУ готові також надавати необхідні консультації з підготовки документів для того, щоб усі компанії, які подали заявки на участь у конкурсах, змогли долучитися до них.

Запланований обсяг робіт за проектами, представленими потенційним підрядникам, становить 16,335 млн м3, що вдвічі перевищує показники нинішнього року. Проекти днопоглиблення в портах презентували керівники філій АМПУ, розповівши учасникам зустрічі про специфіку роботи в кожній з акваторій.

У 2019 році заплановано розпочати реалізацію наступних етапів капітального днопоглиблення в портах «Чорноморськ» і «Южний». За проектом реконструкції операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману Іллічівської філії ДП «АМПУ» (4-5 черги будівництва) обсяг робіт складе 1,115 млн м3. Плановий термін реалізації — 4 місяці.

У рамках реконструкції водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій з урахуванням перспективного вантажообігу морського порту «Южний» (перша черга будівництва, другий і четвертий пускові комплекси) обсяг робіт сягне 6,339 млн м3. Термін реалізації — 21 місяць.

Проекти з підтримки паспорт-них глибин, запропоновані учасникам Dredging Day-2018, проводитимуться в портах Херсона, Рені, Ізмаїла, Одеси, Бердянська, Маріуполя, а також на Бузько-Дніпровсько-лиманському каналі; Київському, Кам’янському, Канівському, Кременчуць-кому, Дніпродзержинському, Дніпровському і Каховському водосховищах. Планований обсяг експлуатаційного днопоглиблення в морських портах, на каналах і внутрішніх водних шляхах — 8,88 млн м3.

В організованому АМПУ Dredging Day-2018 взяли участь представники нідерландських компаній Jan De Nul n.v, Van Oord, Royal Boskalis Westminster, бельгійської DEME, китайської China Harbour Engineering Company Ltd, датської Rohde Nielsen, українських — ТОВ «Спеціалізоване технічне бюро «Азимут», ТОВ «Укрбудсервіс», ТОВ «ТІС-ГІДРОТЕХНІКА» та КП ТОВ «КОМПЛЕКС ДЕЛЬТА».

Переглядів: 143
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua