РубрикиБез рубрики

Якщо не встигли оформити субсидію...

Тим сім’ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, уряд компенсує всі витрати на комунальні послуги. Навіть якщо документи будуть подані у листопаді чи грудні.

Незалежно від виду опалення — централізоване теплопостачання чи індивідуальне газове або електричне опалення — у разі надходження заяви про призначення субсидії, до прикладу у грудні, безповоротна урядова допомога буде призначена з початку опалювального сезону. Тобто держава відшкодує комунальні витрати родини за два місяці. Це гарантовано постановою Кабінету Міністрів №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

Крім того, якщо житлову субсидію на новий рік (2018—2019) вам уже призначено, то у жовтні управління соцзахисту автоматично розрахують її розмір на зиму. У листопаді-грудні це буде відображено у реєстрі субсидіантів subsidii.ioc.gov.ua, який працює з літа 2018-го.

Якщо хтось не встиг ще оформити допомогу держави щодо сплати комунальних послуг, має змогу зробити це у будь-який зручний для себе час. Механізм оформлення житлових субсидій і надалі простий. Для отримання державної допомоги зі сплати житлово-комунальних послуг необхідно заповнити лише заяву та декларацію про доходи. Жодних інших документів не потрібно.

Готові документи можна самостійно подати до місцевих управлінь праці та соціальної політики, сільських і селищних рад; на-діслати рекомендованим листом до органів соціального захисту населення за місцем проживання; відправити через інтернет (заповнити заяву та декларацію можна на сайті subsidii.mlsp.gov.ua).

Упродовж кількох тижнів з моменту отримання документів соці-альна установа письмово повідомить про рішення щодо надання допомоги та її розміру.

Якщо вам безпідставно відмовляють, звертайтеся на урядову «гарячу лінію» за телефоном 15-45. Звернення буде зафіксоване й надіслане відповідним структурам для оперативного реагування.

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю секретаріату
Кабінету Міністрів України.

Переглядів: 253
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua