РубрикиБез рубрики

Місцеве самоврядування

З центром у Зеленогірському

Одеська облдержадміністрація затвердила висновок про відповідність чинному законодавству проектів рішень Зеленогірської селищної, Гвоздавської, Познанської та Ясенів-ської сільських рад Любашівського району щодо добровільного об’єднання цих терито-ріальних громад у Зеленогірську селищну ОТГ.

Цю інформацію повідомив Одеський центр розвитку місцевого самоврядування, створений у рамках Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Нагадаємо, що всього на території Одеської області вже створено 31 ОТГ, у трьох з яких перші вибори відбудуться 23 грудня цього року.

Для «Сокола» і для всіх

У селищі Повстанському, що входить до складу Біляївської ОТГ, цими днями облаштували спортивний майданчик. Таким чином утілено в життя ідею колективу спортивного гуртка рукопашного бою «Сокіл», подану на конкурс проектів громади.

Як повідомляє місцеве онлайн-видання «Вilyayivka.city», раніше команда, коли було тепло, тренувалася більше на вулиці, а в негоду — в холодному приміщенні, до того ж без необхідного спортивного спорядження.

Після об’єднання Повстанського з Біляївкою міська рада потурбувалася про опалення селищного будинку культури, де тренується «Сокіл», придбала мати. Цього ж року підготовлений місцевими пошановувачами фізичної культури проект «Спортдепо» став одним з переможців конкурсу громадського бюджету.

Це перший спортивний майданчик у селищі. А опоряджувати його допомагали місцеві жителі, за що їм привселюдно подякував староста Повстанського Володимир Осадчий. Звісно, що від спортсменів «Сокола» тепер чекають нових перемог.

Три котельні на пелетах

У Коноплянській ОТГ активно впроваджуються енергоефективні заходи. Так, у рамках реалізації проекту «Розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей» у Гудевичівській ЗОШ І-ІІ ступенів запустили котельню на пелетах.

До речі, під час нинішнього опалювального сезону вже три заклади освіти цієї громади працюватимуть на альтернативному виді палива. Три роки тому котельню на пелетах встановили в Коноплянському закладі дошкільної освіти. Зробили це за кошти програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Вартість робіт тоді склала 240 тисяч гривень. В опорному ж закладі «Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ступенів» котли на пелетах поставили за рахунок державного бюджету, що обійшлося в 1,1 мільйона гривень. Й тепер ось альтернативним паливом обігріватиметься Гудевичівська ЗОШ.

Пелети, які дають необхідне тепло, дозволили за опалювальний період лише одного року за-ощадити громаді до 300 тисяч гривень.

На місці старого кінотеатру

У Балті тривають роботи з будівництва сучасного культурного центру, який постане на базі старого кінотеатру «Родина».

Приміщення цього популярного колись закладу тривалий час стояло занедбаним. Тепер же відповідно до схваленого на зборах громади проекту, колишній кінотеатр перетвориться на сучасний концертно-виставковий майданчик. Кошти на його реконструкцію виділено за рахунок співфінансування з бюджетів ОТГ та області.

До кінця року тут планують упоратися з фасадними роботами, запустити всі комунікації та відремонтувати кінозал. А вже на початку весни усіх запросять на відкриття культурного центру.

Підготувала Яна СТАСІНА.

Переглядів: 250
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua