РубрикиПам’ять

Співець Придністровського краю

Він увічнив себе як співець Придністров’я — «дивовижного краю,/Де світанки прозорі,/як чиста роса,/Де хати у вишневих/садах потопають,/Де в колисці вербовій / мене дід колисав...».

Анатолій Ройченко. Поет, пісняр, прозаїк, журналіст. Усією своєю багатогранною творчістю Анатолій Антонович возвеличував її Величність Любов — до жінки, до матері, до краю, «де побачив світ і який залишився в серці навічно», до людей, які у нім живуть, до Батьківщини. І ця любов була великою, щирою і незгасною…

27 жовтня сповнене любові до рідного краю і зранене болями за його кращу долю поетове серце перестало битися…

Анатолій Антонович РОЙЧЕНКО народився 11 квітня 1937 року в Одесі. Дитинство та юність його пройшли у придністровському місті Біляївці, якій він присвятив чимало своїх творів, зокрема поетичну збірку «Біляївські ноктюрни».

Відчуваючи потяг до слова, письменства, вступив на факультет журналістики Львівського державного університету ім. Івана Франка. Так назавжди і прикипів до ручки й блокнота — найперших атрибутів журналістської й письменницької праці.

Крім Біляївки, глибокий слід у його житті залишило ще одне прекрасне придністровське містечко — Овідіополь, де більше 20 років працював редактором районної газети «Наддністрянська правда».

Анатолій Ройченко був членом національних спілок письменників і журналістів України, він — автор 14 художніх та публіцистичних книжок, лауреат багатьох літературних премій, Почесний громадянин Овідіопольського району, «Людина 2017 року Біляївки»...

Останню крижку, що вийшла друком нинішньо-го року, Анатолій Антонович назвав «Я пишу вірші чистими руками». Те, що написане чистими руками і сповненим любові серцем, має право на вічність…

Колектив «Чорноморських новин» висловлює щирі співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про талановитого журналіста і письменника Анатолія Антоновича Ройченка назавжди збережеться у наших серцях.

Переглядів: 1047
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua