РубрикиБез рубрики

Заручники влади та «Укрпошти»

Національна спілка журналістів України звернулася до Президента, уряду та Верховної Ради із закликом спільно реалізувати пакет заходів з державної підтримки друкованих ЗМІ, а також вимагає від Мінінфраструктури зупинити зростання тарифів на доставку газет. Про це голова НСЖУ Сергій Томіленко повідомив на брифінгу, презентуючи спецбюлетень «Журналіст України», присвячений саме цій проблемі.

«Цей бюлетень на захист преси України. Ми звертаємося до уряду України з тим, щоб у державі реалізовувалася політика підтримки друкованих ЗМІ. Ми вбачаємо, що ця підтримка може бути через увагу до реформи роздержавлення ЗМІ, до дій монополіста — «Укрпошти» і до залежності українських видань від неукраїнського газетного паперу», — наголосив Сергій Томіленко, додавши, що від початку 2018 року папір здорожчав на 50%, а це надзвичайно великий виклик для газетярів.

Від імені НСЖУ та редакторів друкованих ЗМІ Сергій Томіленко висловив претензії до «Укрпошти»: «Ми вважаємо, що «Укрпошта» своїми діями більше добиває ринок преси або інформаційний простір, ніж інші загрозливі фактори. Пошта є ненадійним партнером. В останні роки вона почала несвоєчасно розраховуватися з редакціями за проведену передплатну кампанію. Якщо раніше вона, як годинник, транзитувала кошти передплатників, то сьогодні редактори місцевих видань місяцями мусять випрошувати, щоб «Укрпошта» повернула гроші за передплату».

НСЖУ має намір розповсюдити спецбюлетень «Журналіст України» у державних органах влади, аби донести свою позицію до них ще й у такому вигляді.

«Чорноморські новини» як друкований засіб масової інформації, звісно ж, також стали заручником ситуації, що склалася через мовчазне невтручання, себто бездіяльність, влади та, м’яко кажучи, не партнерську, а фактично — диктаторську політику «Укрпошти». Відтак вважаємо за потрібне донести інформацію про ці проблеми й до наших читачів, передрукувавши деякі матеріали зі спецвипуску НСЖУ «Журналіст України».

Переглядів: 139
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua