РубрикиБез рубрики

Юріс ПОЙКАНС: Євроінтеграція — це усвідомлений вибір

Надзвичайний та Повноважний посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс (на знімку) цими днями відвідав Одесу. У конференц-центрі «Термінал 42» на Рішельєвській високий гість взяв участь у публічній дискусії «Відверто про Україну і ЄС. Як бачать євроінтеграцію одесити?» і люб’язно погодився відповісти на запитання журналістів:

— Пане посол, розкажіть, будь ласка, про шлях вашої країни до членства у Європейському Союзі. Яке ставлення до євроінтеграції сьогодні?

— Це був усвідомлений вибір. Уже до середини 1990-х ми вирішили, що хочемо приєднатися до Європейського Союзу. Ми мали негативний історичний досвід, адже в 1940 році втратили свою незалежність.

РубрикиПам’ять

Дух народу не підкорити

Комітет із закордонних відносин Сенату США 26 вересня затвердив резолюцію, в якій Голодомор 1932— 1933 років визнається геноцидом українського народу, інформує Посольство України в Сполучених Штатах Америки на своїй сторінці у Фейсбуці.

Документ, співавторами якого виступили понад два десятки сенаторів, засуджує систематичні порушення прав людини, вчинені радянським урядом проти україн-ського народу. У ньому висловлюються найглибші співчуття жертвам, тим, хто пережив Голодомор, та їхнім родинам, а також міститься заклик до розповсюдження інформації з метою підвищення обізнаності у світі про штучну природу цієї трагедії.

РубрикиБез рубрики

За наші гроші

На «круглому столі» з протидії політичній корупції, який відбувся у понеділок у прес-центрі Paritet, презентували індекс доброчесності політичних партій та аналіз їх фінансових звітів. Простіше кажучи, нам розповіли, на що політики витрачають гроші з державного бюджету, прокладаючи собі шлях «нагору».

До 2015 року джерелами фінансування партій були спонсорство, нематеріальні активи, позики тощо. Та з липня 2016-го парламентські партії отримали право на державну фінансову підтримку статутної діяльності.

РубрикиТрибуна

«Наш капітал — це наша ідея»

Голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок цими днями зустрівся з одеситами.

Того надвечір’я непогідь наче попереджувала про те, що досить скиглити й киснути, а треба вже стріпнутись і зібрати свої думки докупи, cтати активнішими та зосередитись на тому, що чекає нас попереду. Буряна погода мовби резонувала з приїздом Олега Тягнибока. З огляду на те, що події в Одесі, як завважив політик, своєю гостротою значно випереджають ті, що відбуваються в інших містах і в Києві (йшлося про недавній збройний напад на активіста), «Свобода» не може залишатись пасивною за визначенням.

— Ми з упевненістю приймаємо те, що готує нам провидіння, — сказав політик. — Будемо рухатись далі, у завтрашній день.

РубрикиБез рубрики

Сама себе загнала у пастку

У питанні церкви Росія зробила помилку, рівну тій, що допустилася у 2014 році, коли анексувала Крим і вторглася на Донбас, переконаний директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко.

«РПЦ потрапила в пастку через можливість надання Вселенським патріархатом Томосу Українській єдиній церкві. Почала поводитися неадекватно, погрожуючи розірванням стосунків з Константинополем. Хоча Томос — декларація про наміри. РПЦ — найбільша православна церква — стала розкольником щодо інших церков і попала в ізоляцію», — наголосив політолог і додав: якщо Києво-Печерську та Почаїв-ську лаври і Святогірський монастир заберуть в УПЦ МП, то російське православ’я втратить дуже багато і залишиться один на один з протестантами і, що ще гірше, з більш динамічними мусульманами.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua