Нетеплі перспективи Теплодара

Наповнення місцевих бюджетів стало провідним питанням, винесеним на розширену апаратну нараду, яку у вівторок провів голова облдержадміністрації Максим Степанов.

Ще 5 червня, практично три місяці тому, керівник ОДА дав протокольні доручення головам районних державних адміністрацій, а точніше — поставив перед ними конкретні завдання із наповнення місцевих бюджетів, зокрема через легалізацію заробітних плат, а також через доведення ставки за оренду паїв до рівня не менше 8%, бо подекуди вона не перевищувала 3—5%.

РубрикиБез рубрики

Віра у лікаря — найкращі ліки

Сильна людина, безкінечно залюблена у свою професію; в його розумінні кар’єра — це не посада, а професіоналізм; приділяючи увагу пацієнтам, він вміє знайти потрібні слова, які так необхідні для підтримки духу; з першої хвилини у пацієнта виникає відчуття довіри і безпеки; після розмови з ним з’являється віра в одужання — так характеризують його ті, хто звертався по допомогу. Особисто я знаю багатьох гідних людей у місті, хто високо цінує його працю, фаховість, і приєднуюся до сказаного іншими. Додайте до цього організаторські здібності — як керівник він зумів поставити роботу в міській лікарні злагоджено, без непотрібної суєти, нервозності. Він уміє твердо вимагати необхідне, будучи при цьому прикладом для колег. В установі прискіпливо дбають про чистоту і порядок.

Мова — про головного лікаря Южненської міської лікарні, кандидата медичних наук, депутата, який очолює комісію із соціальних питань, депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку, засобів масової інформації Южненської міської ради, Р.В. Лиманського.

РубрикиІсторія

«Час працює на правду»

(Тема голодоморів на сторінках «Щоденників» Олеся Гончара)

Щоб емоційно збагнути трагедійну велич українського народу, який пройшов крізь жахіття голодоморів та злочинів тоталітарної системи, як і крізь уперте й тривале замовчування цих фактів з боку її відвертих прибічників та різного штибу нікчемних посіпак, на велику увагу як цінне джерело історичної пам’яті заслуговує мемуарна література представників старших поколінь. З позицій часу в цьому сенсі особливої ваги набуває творча спадщина славетного українського письменника і громадського діяча Олеся Терентійовича Гончара, століття від дня народження якого (3.04.1918) відзначили цьогоріч і в Україні, і за кордоном.

Важливим документом епохи трагічних випробувань нашого народу є сторінки його «Щоденників», які вийшли друком у трьох томах впродовж 2002 — 2004 років, уже після смерті письменника, й були впорядковані копіткою і наполегливою працею його дружини та однодумця — Валентини Данилівни Гончар. Для підготовки матері-алів цієї публікації автор використав їх друге видання — Гончар, Олесь. Щоденники: В 3-х т. /О.Т. Гончар, упоряд., підгот. текстів, ілюстр. матеріалу В.Д. Гончар. — 2-ге вид., випр. і доп. — К.: Веселка, 2008.

РубрикиБез рубрики

Підозрюваних взяли під варту

Київський районний суд Одеси обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави підозрюваним у замаху на вбивство громадського діяча Олега Михайлика.

Як повідомлялося, увечері 22 вересня невідомі вчинили напад на голову міської організації партії «Сила людей» Олега Михайлика. Потерпілого з вогнепальними пораненнями госпіталізували до Єврейської лікарні. Пізніше він опритомнів, лікарі дозволили йому підводитися з ліжка й потроху пересуватися, однак поранений усе ще перебуває в реанімаційному відділенні.

РубрикиБез рубрики

Місто роду мого

В останню неділю вересня мешканці Ананьєва відзначають День міста. Як засвідчують документи, цьогоріч йому сповнюється 265. Здається, й небагато, але скільки всього відбулося на його теренах! З любов’ю і щемом завжди думаю про це. Бо для кожного з нас край, у якому живемо, — особливий: тут коріння нашого роду, тут своїм народженням ми продовжили цей рід…

Пам’ятаю, як на початку 1960-х ми, учні-краєзнавці місцевих шкіл, знайшли поблизу Ананьєва якісь давні черепки. Нашою знахідкою зацікавилися вчені Одеського університету, які віднесли її до часів Трипільської культури. Так ми дізналися, що вже із IV ст. до н. е. на Тилі-гулі, поблизу місця, де зараз стоїть Ананьїв з прилеглими до нього дільницями, ймовірно, існувало поселення людей, чиїм основним заняттям було скотарство та землеробство, які, в свою чергу, дали поштовх розвитку гончарства, прядіння, ткацтва, ще донедавна присутніх у побуті як ананьївців, так і мешканців довколишніх сіл. Завжди радісно відчувати, що твоє місто має давнє коріння, яке міцно тримається глибини століть, а то й тисячоліть.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua