РубрикиАнонс

Діти, тиша і... джаз

У рамках Міжнародного джазового фестивалю, що відбудеться незабаром в Одесі, планується кілька цікавих, непересічних подій.

20 вересня о 19.00 у Центральному лютеранському кафедральному соборі Святого Павла (Кірха) — «Концерт тиші». Музиканти Андрій Чутченко, Марина Капустіна і Тетяна Будник запрошують слухачів на незвичайне дійство, пов’язане з протилежною звукові реальністю — з тишею. Вхід на концерт вільний.

22 вересня о 14.00 у Міському саду проходитиме спеціальний концерт «Діти грають джаз».

І це не випадковість. Від започаткування фестивалю і впродовж усієї його історії засновник «Джаз-фесту» Юрій Кузнецов надавав молодим виконавцям можливість заявити про свій талант виходом на велику сцену. На джем-сейшнах і в основній програмі регулярно виступали юні музиканти, і в підсумку в Одесі виникла ціла плеяда молодих джазменів, які, зробивши на Батьківщині перші кроки у світі джазу, нині успішно освоюють серйозні музичні майданчики Європи та Америки.

У концерті візьмуть участь учні музичних шкіл, вихованці продюсерського центру «Стар Тайм» та Одеського училища мистецтв і культури ім. К.Ф. Данькевича. Спеціальний гість — норвезький гітарист-віртуоз Фруде Барт, один із найяскравіших музикантів своєї країни, відомий не лише джазовими імпровізаціями, а й класичним та популярним репертуаром. Майстер гри на акустичній та електронній гітарах, плідний композитор, в активі якого — сотні творів різних жанрів. Тож нема сумніву, що вишукана одеська публіка отримає величезне задоволення від знайомства із ним. Вхід на концерт у Міському саду — вільний.

До речі, того ж дня, 22 вересня, о 12.00 в училищі ім. К.Ф. Данькевича відбудеться майстер-клас Фруде Барта, який зможуть відвідати всі зацікавлені.

Основна програма «Джаз-фесту» буде представлена на сцені філармонії. Цьогоріч до Одеси приїдуть музиканти із 10 країн. 90% учасників фестивалю виступатимуть в Україні вперше.

— Дуже приємно, що вперше до нас приїдуть музиканти з Південної Кореї, — ділиться передфестивальними емоціями генеральна продюсерка «Odessa JazzFest» Наталія Ертнова. — Бо ж усім цікаво, як у Кореї грають джаз.

Ольга ФІЛІППОВА.

Переглядів: 504
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua