РубрикиБез рубрики

Українська автокефалія — відповідь на Донбас

Майбутнє надання автокефалії Українській церкві — це один з процесів, які неможливо зупинити, а запустила їх сама Росія своєю агресією на Донбасі. Таку думку в ефірі «Эха Москвы» висловила російський публіцист Юлія Латиніна.

«Ця історія триватиме, коли нас не буде на світі. І Путіна не буде на світі. А автокефалія вже буде», — наголосила вона, зауваживши, що зустріч патріарха Кирила з Константинопольським патріархом Варфоломієм показала: рішення стосовно надання автокефалії Україні вже ухвалене.

«Це називається «догралися». Бо взагалі треба сказати, що всі на світі розколи цієї неподільної і чудової організації, яка володіє єдиною монополією на істину, — всі вони завжди починалися з політичних причин, до яких підбирали ідеологічне підґрунтя», — розповіла вона і додала, що й від-ділення української церкви відбувається не з релігійних причин.

«Це називається «за що боролися, на те й напоролися», бо була тривала боротьба за те, щоб українська церква отримала автокефалію. Було всіляке заохочення сепаратистів, були мало не склади зброї в лаврах. Були проповіді про те, що сланцевий газ є сатанинська справа (я їх на власні вуха чула в Україні, дуже було смішно). Були священики, які відмовлялися відспівувати учасників АТО з українського боку за участь у братовбивчій війні. Але донецьких бойовиків вони відспівували без проблем», — проілюструвала Юлія Латиніна методи тої «боротьби».

Вона вважає, що пояснення поведінки російської сторони лежить у царині психології і навіть психіатрії.

«Українська автокефалія з’явилася саме тому, що нам захотілося влаштувати Донбас. Але вона існуватиме, коли ніякого Донбасу вже не буде і всі забудуть, як звали Захарченка, і навіть, думаю, забудуть, як звали патріарха Кирила», — підсумувала Юлія Латиніна.

Переглядів: 135
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua