РубрикиБез рубрики

Ave, нотаріусе!

Якщо допоки не доводилося звертатися за його послугами, то колись неодмінно звернеться кожен 31 серпня в Одеській юридичній академії відбулися урочисті заходи з нагоди 25-річчя нотаріату України, організовані Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області спільно з відділенням Нотаріальної палати України.

Нині на Одещині працюють понад 400 нотаріусів, 70 з яких є державними.

Нотаріус — це уповноважена державою особа, яка посвідчує права, а також факти, що мають юридичне значення, та вчиняє інші нотаріальні дії, передбачені законом, для надання їм юридичної вірогідності.

«Діяльність нотаріусів дуже важлива для кожного з нас. Скажімо, нам потрібно укласти певну угоду або оформити заповіт — таємний договір, про який можуть знати лише окремі особи. На це мають повноваження винятково нотаріуси. Отже, це дуже відповідальна, важлива і високоморальна праця», — зазначив виконувач обов’язків начальника територіального управління юстиції Віктор Івановський.

Більш як 70 державних та приватних нотаріусів Одещини, які впродовж багатьох років віддано працюють на благо та розвиток своєї професії, отримали грамоти й подяки від керівництва. Теплі слова та привітання з нагоди свята висловили їм представники юридичної академії, судової адміністрації та адвокатури нашої області.

До 25-річчя українського нотаріату було органі-зовано виставку історичних предметів та документів, пов’язаних зі становленням цієї правової інституції. На ній представлені речі професійного побуту, інтересів нотаріусів, а найголовніше — колекцію письмових свідоцтв, які охоплюють період функціонування цієї служби із середини XІХ по 30-і роки ХХ століть. Це — документи нотаріусів Одещини, Миколаєва та інших регіонів України.

«Я думаю, що нашим нотаріусам дуже приємно ознайомитися з історією, відчути дух часу й доторкнутися до артефактів, які стосуються нашої професії і є для нас пам’яттю», — наголосила організаторка виставки, приватний нотаріус Одеського міського нотаріального округу Олена Кисельова.

Переглядів: 97
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua