РубрикиБез рубрики

Перша відзнака Венеції

Українсько-італійський фільм «Ізі» отримав нагороду Opera Prima програми Kineo Diamanti al Cinema, яка щорічно вручається під час Венеційського міжнародного кінофестивалю.

Премія Kineo Movie Diamond Award заснована Міністерством культури Італії спільно із CSC (Експериментальний центр кінематографії) Award, SNCCI (Національна спілка кінокритиків) та журналом Best Movie і вручається вже 16-й рік поспіль. Призначається вона публікою та журі найкращим діячам у світі кінематографа за критерієм, що поєднує художню якість та потенційну можливість поширення фільму на міжнародному ринку.

Нагороду у Венеції отримали режисер стрічки Андреа Ман’яні й продюсери з українського боку Олег Щербина та Юлія Чернявська.

«Це дуже важлива нагорода, яка наочно демонструє конкурентність української кіноіндустрії. Український кінематограф впевнено заявляє про себе не тільки на внутрішньому ринку, а й у світі. Ця нагорода ще раз підтверджує, що українська культура є частиною європейської й Україна обов’язково знайде своє місце в сім’ї західних демо-кратій», — зазначила Юлія Чернявська.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав творців картини і наголосив: «Вперше на Венеційському кінофестивалі, одному з трьох найбільших кінофорумів світу, премію вручено фільму виробництва України».

За рейтингом найвпливовішої італійської газети La Repubblica, «Ізі» увійшов у TOП-10 найкращих картин 2017 року в цій країні.

Зйомки фільму відбувалися переважно на заході України — поблизу Львова і Трускавця. Лише невелика частина стрічки знімалася в Італії. Головні ролі в «Ізі» виконували італійські актори, з українців знявся Остап Ступка.

Фільм розповідає про італійця-невдаху, який на прохання брата везе до карпатського села труну з тілом українця, який загинув у нього на виробництві. Дорогою з героєм трапляються пригоди.

Переглядів: 99
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua