РубрикиБез рубрики

Наша безпека — це наша справа

«Слава Україні!» — привітав майор Брус нас, українських журналістів. «Героям слава!» — відповіли ми. Зустріч відбувалася в офісі організації «Кайтселійт» (дослівний переклад — «Союз оборони»).

Неем Брус — майор естонської армії, представник відділу зв’язків із громадськістю Союзу оборони Естонії, останніх три роки у відставці. За час служби побував у різних військових місіях, зокрема двічі в Іраку, завершивши професійну кар’єру на посаді начальника служби протоколу Генштабу.

РубрикиБез рубрики

Українська автокефалія — відповідь на Донбас

Майбутнє надання автокефалії Українській церкві — це один з процесів, які неможливо зупинити, а запустила їх сама Росія своєю агресією на Донбасі. Таку думку в ефірі «Эха Москвы» висловила російський публіцист Юлія Латиніна.

«Ця історія триватиме, коли нас не буде на світі. І Путіна не буде на світі. А автокефалія вже буде», — наголосила вона, зауваживши, що зустріч патріарха Кирила з Константинопольським патріархом Варфоломієм показала: рішення стосовно надання автокефалії Україні вже ухвалене.

РубрикиБез рубрики

Медичні новели

Раціон для школяра

Харчування школярів має бути збалансованим, а основу раціону повинні складати овочі та бобові.

«Згідно з рекомендаціями і стандартами ВООЗ та Європейської агенції з харчової безпеки, 6-річним першокласникам для активного життя достатньо 1800 ккал на добу, школярам 7—10 років — 2100 ккал. Із 11 років добові потреби для дітей різної статі відрізняються: хлопчикам 11—13 років необхідно 2400 ккал, дівчаткам — 2300; юнакам 14—17 років — 2700, юнкам — 2400 ккал», — повідомляється на сторінці Міністерства охорони здоров’я України у Facebook.

РубрикиАкція

«Україна пам’ятає — світ визнає!»

1 вересня у Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору» стартувала Міжнародна акція «Запали свічку пам’яті», присвячена 85-м роковинам Голодомору.

Захід відбувся за участі міністра культури Євгена Нищука, представників Українського інституту національної пам’яті, Національного музею «Меморіал жертв Голодомору», Міністерства закордонних справ України, ВО «Меморіал» ім. Василя Стуса, Світового конгресу українців, Київської духовної семінарії УГКЦ, народних депутатів, відомих науковців і громадських діячів, школярів та студентської молоді.

РубрикиАнонс

Осінь і... джаз

21—23 вересня в Одесі пройде вже 18-й Міжнародний джазовий фестиваль. Музиканти світового рівня із десяти країн, запрошені за підтримки посольств та консульств, представлять свої авторські програми у Міському саду та філармонії. Паралельно відбуватимуться лекції, майстер-класи та джем-сейшни за участю гостей.

Отже, 21 вересня о 18.00 — відкриття фестивалю у Міськсаду, під час якого буде вручено другу музичну премію імені Юрія Кузнецова. Програма побудована на контрасті великих і малих джазових ансамблів. Концерт відкриватиме литовсько-іспансько-український проект: литовський джаз-бенд виступатиме з двома вокалістами — Анастасією Букіною (Україна) та іспанкою з Каталонії Сандрою Карилло. Продовжить програму ліричний дует Claire Parsons Duo (Люксембург — Ізраїль), а завершать її два сольних виступи — Дениса Кінчева (Україна, балалайка) і Павела Файта (Чехія, ударні).

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua