РубрикиПозиція

Юлія ТИМОШЕНКО: Готова відповідати за взяті зобов’язання

Наприкінці минулого тижня в Одесі побувала лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, яка провела насичену й змістовну зустріч з представниками профспілок і трудових колективів портів. Під час прес-конференції політик поділилася з журналістами своїм розумінням того, що відбувається нині з промисловими, в тому числі й портовими, підприємствами України.

— Сьогодні в Україні існує залаштункова стратегія: всі найбагатші державні підприємства — «Укргазвидобування», «Укртранс-газ», порти, заводи (зокрема й Одеський припортовий), цілий перелік успішних, абсолютно самодостатніх державних під-приємств — руйнуються за однією схемою. Для керівництва вводиться якась абсолютно «ліва» команда, на неї замикається весь фінансовий потік, і державне підприємство просто поволі засихає, тому що всі потоки виводяться за його межі й за межі державного бюджету. І це називається словом «концесія». Це коли береться успішне, класне, заможне державне підприємство і приходять аферисти, які забирають основні фонди, успішні технології, не вкладаючи жодної копійки, й через концесію просто знімають прибуток. Це така приватизація без грошей.

За її словами, чинна влада має намір через Верховну Раду «проштовхнути» законопроект щодо спрощення процедури передачі підприємств в концесію.

— У порядку денному Верховної Ради вже з початку сесії з’явиться законопроект про спрощення передачі в концесію ключових стратегічних державних об’єктів власності, і порти, безумовно, будуть віддані в офшорні руки, щойно цей проект стане законом. Влада має намір віддати українські порти в концесію. І тоді прийдуть люди з офшорів, які не мають нічого спільного з портовим бізнесом, але фактично безкоштовно приватизують порти. Моя команда цього не допустить. Передачі в концесію найкращих портів України не буде! Разом з профспілками портів і ВАТ «Одеський припортовий завод» ми складемо план першочергових дій, щоб захистити існування державного заводу, і ми реалізуємо цей план, — запевнила Юлія Тимошенко.

Лідерка партії «Батьківщина» переконана, що така ситуація можлива лише за повної під-тримки та управління з боку Адміністрації Президента.

За словами Юлії Тимошенко, команда «Батьківщини» опрацьовує новий курс України, зокрема це стосується і принципово нового напрямку розвитку економіки.

— Проблемами портового господарства і контролем за їх вирішенням займатиметься профільна «Асоціація портовиків». Вона матиме право законодавчої ініціативи, можливість ветувати шкідливі для галузі урядові рішення і подавати кадрові пропозиції на керівників ключових підприємств, — зазначила Юлія Тимошенко.

Голова партії ВО «Батьківщина» переконана, що нова Конституція, правильна стратегія досягнення миру в країні, а також новий економічний курс і соціальна політика повинні стати головними складовими для побудови нового курсу України, в якому права і свободи людини будуть реально захищеними, а держава належним чином дбатиме про інтереси своїх громадян. Юлія Тимошенко також зауважила, що одна зі складових нового курсу України — це схвалення проекту нового суспільного договору і проекту нової Конституції.

— У новій Конституції України буде закладено дієві й бездоганні інструменти того, як людям відправити у відставку мера, міську раду, президента чи парламент, і при цьому не доведеться проливати кров. Замість жертовних революцій ви матимете інструменти жорсткого імперативного і реального контролю, — наголосила вона.

Юлія Тимошенко акцентувала на тому, що новий економіч-ний курс має стати також потужним напрямком, що акумулює у собі комплекс заходів, і чіткий алгоритм дій, які реалізовуватиме нова патріотична і відповідальна влада. Йдеться, зокрема, про створення всіх необхідних умов для розвитку аграрного сектора, в тому числі власного виробництва, й відмову від політики використання України як сировинного придатка. «Слід відмовитися від сировинної політики, адже Україна від імпорту готової продукції матиме у десять разів вищий прибуток. Слід також переглянути всі квоти, які виділяє ЄС на ввезення готових харчових продуктів, щоб Україна могла постачати готову продукцію за кордон», — сказала вона.

Інший важливий напрямок — це опрацювання принципово нової екосистеми життя людини.

— Наша команда підтримує холістичний погляд на екологію. Людина, Творець, Природа, все те, що оточує людину, — це єдине ціле. Тож, якщо ми знищуємо Природу, ми знищуємо себе. Ставши президентом, я маю намір замовити незалежний аудит екологічного стану природних ресурсів України: земель, водних ресурсів, повітря… І вже на підставі цих досліджень будувати нову екологічну політику.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо наступних виборів, Юлія Тимошенко заявила, що має намір балотуватися на посаду президента, при цьому не розглядає можливості об’єд-нання з іншими політичними силами і не підтримуватиме інших кандидатів.

— Весь мій життєвий досвід показує, що об’єднуватися з іншими політичними силами, брати на себе відповідальність за інших політиків нема сенсу... Ми підемо єдиною командою — партією «Батьківщина», і, без-умовно, я буду балотуватися на президентських виборах. Чітко й відповідально заявляю: я можу брати перед людьми відповідальність лише за свої дії, слова і зобов’язання. І ті зобов’язання, які я візьму, — виконаю, — запевнила вона.

Юлія Тимошенко повідомила, що, балотуючись на посаду президента, має намір представити план дій, чіткі й конкретні позиції, які обов’язково виконає, якщо її оберуть.

— Якщо за 100 днів я цього не зроблю, то покладу ключі від Банкової — і піду. Оскільки відповідатиму винятково за себе, — наголосила політик.

Ольга ФІЛІППОВА.

Переглядів: 729
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua