РубрикиБез рубрики

На укріплення дамб і шлюзів

В Одеській області підготували пакет документів для отримання фінансування на ремонт аварійних дамб та шлюзів на Дунаї. Кошти планують залучати як з державного, так і обласного бюджетів.

«Нагадую, низка застарілих гідротехнічних споруд на Дунаї знаходяться в жахливому стані. Рівень наслідків можливої надзвичайної ситуації, як для регіону, так і для всієї України, може бути катастрофічним — йдеться про відселення десятків тисяч людей та мільярдні збитки. Спеціа-лісти Дунайського регіонального офісу водних ресурсів підготували проектно-кошторисну документацію щодо ремонту низки аварійних дамб та шлюзів. Окрім внесення змін до обласної програми, я пропоную на основі підготовлених документів подати відповідний бюджетний запит до Міністерства фінансів України. Це питання будемо обговорювати і під час виїзного засідання Комітету з питань бюджету Верховної Ради в Одеській області», — зазначив під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської ОДА Максим Степанов.

На засіданні комісії вирішили: за наявності перевиконання доходної частини департамент фінансів ОДА має передбачити в бюджеті області на нинішній рік кошти для проектування і проведення експертизи робіт на аварійних ділянках системи протипаводкового захисту Дунаю.

Уже підготовлено проектно-кошторисну документацію, яка стосується відновлення захисної дамби на ділянці «Прорва»—«Пам’ятник», відбудови шлюзів на каналах «Громадський», «Репіда», «Скунда», «105-й км» та шлюзу «№ 5», а також розчищення каналів «Громадський» та «Желявський». На будівництво дублюючої дамби на одній з найбільш аварійних ділянок на 108-у кілометрі Дунаю планують залучити понад 5 мільйонів гривень: 3,9 мільйона має виділити Державне агентство водних ресурсів України, а решта — з бюджету Одеської області.

Окрім того, під час засідання комісії було вирішено повторно підготувати та направити звернення до Кабінету Міністрів щодо фінансування протизсувних заходів у прибережній частині 9-го мікрорайону Чорноморська.

Переглядів: 105
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua