РубрикиБез рубрики

Нові стандарти профтехосвіти

Уперше за два десятиліття заклади професійно-технічної освіти Одещини отримують нову сільськогосподарську техніку для практичних навчань студентів.

Перед початком нового навчального року міністр освіти і науки Лілія Гриневич, очільники облдержадміністрації Максим Степанов та облради Анатолій Урбанський відвідали Північний центр професійної освіти, що у Саврані, і передали закладу два сучасних трактори та відкрили там спортивний майданчик. Цьогоріч нову сільськогосподарську техніку отримають п’ять професійно-технічних навчальних закладів нашої області. Окрім Саврані, сучасні трактори вже є в Ананьївському та Ісаєвському аграрних ліцеях.

Перебуваючи у Саврані, Максим Степанов наголосив: «Нам вдалося не лише повністю зберегти заклади профтехосвіти, а й підвищити їх конкурентоздатність. Також введено співфінансування з місцевими бюджетами: минулого року було залучено близько 8 мільйонів гривень з районів та ОТГ, цьогоріч маємо суму майже у півтора раза більшу. Разом нам все обов’язково вдасться».

Зазначимо, Північний центр професійної освіти — приклад успішного об’єднання декількох закладів, коли розвиваються сильні сторони кожного з них. Уже з 1 вересня тут розпочнеться підготовка професійних кадрів за актуальними для регіону професіями: дорожній робітник, виноградар. Нові стандарти підготовки фахівців формуються у партнерстві з бізнесом. Відтак випускник професійно-технічного закладу має отримати гарантоване робоче місце, а працедавець — професіонала.

«В Одеській області обсяг виконання регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих фахівців складає 82%. Це найвищий показник в Україні. Хочу подякувати за вашу позицію щодо збереження таких закладів та системи профтех-освіти», — наголосила Лілія Гриневич.

Переглядів: 133
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua