РубрикиБез рубрики

І холодильник, і плита

Український стартап Neoven створив портативну індукційну піч, яка поміщається в сумці і дозволяє в будь-який момент розігріти їжу.

«Конфігурація модулів легко змінюється, підлаштовуючись під потреби користувача. До вашого вибору пропонуються: міні-холодильник, який зберігає свіжість фруктів і десертів, модуль чайника, за допомогою якого можна швидко закип’ятити воду для чаю або кави, і міксер, що дозволяє одним рухом приготувати свіжий сік або коктейль. Модулі з’єднуються з девайсом за допомогою магнітних контактів, що спрощує збирання і робить його максимально надійним», — йдеться у повідомленні прес-служби Neoven.

Завдяки винаходу можна як розігріти їжу, так й охолодити свіжі фрукти, овочі та зелень, або приготувати гарячі чи холодні напої.

Як повідомили у компанії, девайс працює від трьох батарей потужністю 6000 мА/год., повністю заряджається впродовж двох годин. Однієї такої зарядки достатньо для роботи приладу протягом п’яти днів, якщо використовувати його двічі на добу.

Для підігрівання їжі використовується метод індукційного нагрівання за допомогою встановленого безпечного економічного нагрівального елемента Heta.

Основне відділення займає великий контейнер, у який можна ставити їжу, призначену для нагрівання. Друге відділення розраховане на маленький контейнер, в який можна покласти салат або фрукти, а також на змінні модулі.

Стартап заснував українець Максим Наконечний в 2017 році. Компанія на даний момент базується в Тель-Авіві (Ізраїль), де ведеться розробка продукту.

Переглядів: 79
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua