РубрикиБез рубрики

Заява про екологічні наслідки діяльності

1.1. Інформація про плановану діяльність,цілі та шляхи її здійснення

Проектом передбачене будівництво житлових будинків №№19, 20, 21, 22, 23 за адресою: масив 10, земельні ділянки 198/1, 198/2, 199/1, 199/2, на території Авангардівської селищної ради Овідіопольського району Одеської області.

Проектовані житлові будинки житлового масиву на території запроектовані поверховістю 10 пов. з технічним поверхом. Усі будівлі — прямокутної форми.

ТИП 8 (будинки №19, 23 по ГП), ТИП 8і (будинок №20) і ТИП 8іу (будинок №22) — будинки ідентичні за своєю поверховістю, розміром в плані і типовим житловим поверхом, але різні за призначенням поверхів. Будинок №21 — виставково-офісна не житлова 2-поверхова будівля, розташована між будинками №20 і №22. Умовна висота будівлі №21 від планувальної позначки землі до верху покриття становить 8,75 метра.

ТИП 8 — будинки №19 і №23 — 10-поверхові з цокольним і верхнім технічним поверхами. В цокольному поверсі — комерційні дворівневі приміщення. Другий рівень комерційних приміщень займає весь 1-й поверх. Житлові поверхи починаються з 2-го поверху по 10-й поверх. 9-й—10-й поверхи — дворівневі квартири. 11-й поверх — верхній технічний. Висота всіх поверхів однакова — 3,0 м, висота цокольного — 3,6 м. Умовна висота будівлі — 26,47 м.

На типовому поверсі ТИП 8 — будинки №19 і №23 — запроектовані 14 квартир: 13 — однокімнатних та одна — двокімнатна.

Перед входами в житлові секції будівлі передбачені ґанки і пандуси шириною 1,2 м з ухилом 8% для маломобільних груп населення.

У кожній квартирі передбачені житлові кімнати і підсобні приміщення: кухня, передпокій, санвузли, літнє приміщення (лоджія). В 1-кімнатних квартирах запроектовані суміщені санвузли, обладнані унітазами, умивальниками і ванними; в двокімнатних і більше квартирах — роздільні санвузли. Житлові кімнати, кухні, сходові клітини, вхідні тамбури мають природне освітлення.

ТИП 8і — будинок №20 — 10-поверховий з цокольним і верхнім технічним поверхами. У цокольному поверсі — комерційні дворівневі приміщення. Другий рівень комерційних приміщень займає весь 1-й поверх. Житлові поверхи починаються з 2-го поверху по 10-й поверх. 9-й—10-й поверхи — дворівневі квартири. 11-й поверх — верхній техніч-ний. Висота всіх поверхів однакова — 3,0 м, висота цокольного — 3,6 м. Умовна висота будівлі — 26,47 м.

На типовому поверсі ТИП 8 — будинок №20 — запроектовані 14 квартир: 13 — однокімнатних та одна — двокімнатна.

Перед входами в житлові секції будівлі передбачені ґанки і пандуси шириною 1,2 м з ухилом 8% для маломобільних груп населення.

ТИП 8іу — будинок №22 — 10-поверховий з цокольним і верхнім технічним поверхами. У цокольному поверсі — комерційні дворівневі приміщення. Другий рівень комерційних приміщень займає весь 1-й поверх. Житлові поверхи починаються з 2-го поверху по 10-й поверх. 9-й—10-й поверхи — дворівневі квартири. 11-й поверх — верхній технічний. Висота всіх поверхів однакова — 3,0 м, висота цокольного — 3,6 м. Умовна висота будівлі — 26,47 м.

На типовому поверсі ТИП 8 — будинок №20 — запроектовані 12 квартир: 11 — однокімнатних та одна — двокімнатна.

Перед входами в житлові секції будівлі передбачені ґанки і пандуси шириною 1,2 м з ухилом 8% для маломобільних груп населення.

На ділянці відсутні історичні і культурні пам’ятники, гірські виробки, родовища природних копалин.

Ділянка не є територією заповідника чи заказника.

1.2. Перелік найбільш значних впливів на стан навколишнього середовища, підсумки їх якісної і кількісної оцінки

При оцінці впливу на навколишнє середовище розглядалися такі можливі впливи:

На повітряне середовище. Викиди в атмосферне повітря при роботі обладнання топкових не створять у контрольних точках житлової забудови концентрацій, що перевищують ГДК м.р.

На водне середовище. Джерелом водопостачання є проектовані зовнішні мережі водопроводу. Облаштування випусків каналізації передбачене у водонепроникних каналах зі встановленням контрольного колодязя. Відведення дощових вод з покрівлі будівлі передбачається мережею внутрішніх водостоків і здійснюється у відкриті водонепроникні лотки, перекриті решітками.

На геологічне середовище та ґрунти. Розвідані родовища корисних копалин у зоні проведення запланованих робіт відсутні. Зведення будівель негативного впливу на геологічне середовище і ґрунт не чинитиме.

На рослинний і тваринний світ. Проектом передбачається підтримання належного санітарного стану прилеглої території. У зоні впливу проектованої діяльності відсутні природно-заповідний фонд, території, перспективні для заповідників, шляхи міграції птахів і тварин. Будівництво та експлуатація об’єкта, що розглядається, не чинитиме негативного впливу на тваринний і рослинний світ.

На соціальне середовище. Прийняті конструктивні рішення передбачають підвищену комфортність будівель, що зводяться, а також відповідність вимогам з охорони праці і техніки безпеки: системи опалення, вентиляції та освітлення.

Розміщення та орієнтація будівель запроектовані з урахуванням дотримання санітарних і протипожежних вимог.

Нормативна акустична обстановка в приміщеннях будівель і на прилеглій території забезпечується застосуванням сучасних звуко- і віброізолюючих матеріалів, а також застосуванням сучасного обладнання, що має європейський знак якості, кращих безшумних безфундаментних насосів відомих європейських фірм.

З метою захисту від пожежі приміщень передбачені такі обладнання та системи: внутрішній пожежний водопровід, блискавкозахист із заземлюючим контуром; автоматична пожежна сигналізація, сигналізатори природного і чадного газу, автоматичні пристрої пожежогасіння.

Зведення будівель негативного впливу на соціальне середовище не чинитиме.

На техногенне середовище. Проект будівництва розроблений відповідно до чинних будівельних та санітарних норм і правил та забезпечує безпечну експлуатацію споруд при дотриманні передбачених проектом заходів. Заплановане будівництво не чинитиме негативного впливу на цивільні і промислові об’єкти, тобто на техногенне середовище.

1.3. Залишкові впливи на навколишнє середовище

Проектована діяльність відповідає всім нормам і вимогам законів України «Про охорону атмосферного повітря» та «Про охорону навколишнього природного середовища», а також ДСП-173-96 «Планування та забудова населених пунктів», є екологічно безпечною і не матиме негативних залишкових впливів на навколишнє природне середовище.

1.4. Зобов’язання замовника щодо здійснення проектних рішень

Замовник зобов’язується провадити діяльність відповідно до чинних норм і правил з експлуатації під-приємств та екологічних вимог.

При проведенні робіт Замовник зобов’язується:

 • здійснювати проектні рішення відповідно до чинних стандартів, норм та правил у сфері охорони навколишнього середовища;
 • забезпечити виконання комплексу організаційно-технічних заходів;
 • своєчасно ліквідувати наслідки можливого забруднення навколишнього середовища.
Переглядів: 84
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

 • на 1 місяць — 21 грн.
 • на 3 місяці — 63 грн.
 • на 6 місяців — 126 грн.
 • на 12 місяців — 252 грн.
 • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

 • на 1 місяць — 15 грн.
 • на 3 місяці — 45 грн.
 • на 6 місяців — 90 грн.
 • на 12 місяців — 180 грн.
 • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua