РубрикиТема дня

Ростислав ПАВЛЕНКО: «Як кажуть на Фанарі, процес досяг зрілості»

Мені здається, що я досі чую стук цього жезла. Жезла патріарха Варфоломія, який у 2008 році зайшов на територію Софії Київської і попередники якого впродовж століть поставляли сюди митрополитів. Тоді в Святій Софії зібралися вищі ієрархи всього світового православ’я, президент Віктор Ющенко, його апарат, представники еліт та бізнесу.

Тоді візит на вищому рівні забезпечували найкращі релігієзнавці та вчені, а серед тих, хто стояв біля периметра, відстежуючи ризики, був Ростислав Павленко. Чи не наймолодший чиновник секретаріату президента Ющенка, керівник інформаційно-аналітичного відділу, випускник «Києво-Могилянки», майбутній член команди Президента Порошенка, який знає про процес надання томоса майже все.

РубрикиБез рубрики

«Я тільки пташка, що шукає своє загублене гніздо»

Минулої неділі в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулася унікальна мистецька подія для всієї України — ІІІ Міжнародний фестиваль української ретро-музики імені Богдана Весоловського «Серце» (за назвою однієї з його пісень). Перших два приймали у себе Львів та Полтава.

За традицією, фестиваль розпочався конкурсом молодих виконавців, а завершився великим гала-концертом, у якому взяли участь переможці та учасники конкурсу, а також гості.

РубрикиБез рубрики

Що за школа без інтернету?

Максим Степанов передав у Кабінет Міністрів пропозиції законодавчих змін, які забезпечать всі школи країни високошвидкісним інтернетом та вайфаєм. Їх очільник області передав особисто міністру освіти та науки Лілії Гриневич під час її візиту на Одещину.

«Переконаний, що доступ до швидкісного інтернету слід закріпити законодавчо для всіх шкіл країни. Аби це не залежало від голови обласної чи районної адміністрацій. Для цього достатньо просто одного управлінського рішення. Тому ми підготували свої пропозиції до законопроекту «Про повну загальну середню освіту». І я сподіваюся на підтримку. Цей проект не потребує великих коштів. А його позитивні результати всі відчують дуже скоро», — підкреслив він Максим Степанов.

РубрикиБез рубрики

Нові стандарти профтехосвіти

Уперше за два десятиліття заклади професійно-технічної освіти Одещини отримують нову сільськогосподарську техніку для практичних навчань студентів.

Перед початком нового навчального року міністр освіти і науки Лілія Гриневич, очільники облдержадміністрації Максим Степанов та облради Анатолій Урбанський відвідали Північний центр професійної освіти, що у Саврані, і передали закладу два сучасних трактори та відкрили там спортивний майданчик. Цьогоріч нову сільськогосподарську техніку отримають п’ять професійно-технічних навчальних закладів нашої області. Окрім Саврані, сучасні трактори вже є в Ананьївському та Ісаєвському аграрних ліцеях.

РубрикиБез рубрики

На укріплення дамб і шлюзів

В Одеській області підготували пакет документів для отримання фінансування на ремонт аварійних дамб та шлюзів на Дунаї. Кошти планують залучати як з державного, так і обласного бюджетів.

«Нагадую, низка застарілих гідротехнічних споруд на Дунаї знаходяться в жахливому стані. Рівень наслідків можливої надзвичайної ситуації, як для регіону, так і для всієї України, може бути катастрофічним — йдеться про відселення десятків тисяч людей та мільярдні збитки. Спеціа-лісти Дунайського регіонального офісу водних ресурсів підготували проектно-кошторисну документацію щодо ремонту низки аварійних дамб та шлюзів. Окрім внесення змін до обласної програми, я пропоную на основі підготовлених документів подати відповідний бюджетний запит до Міністерства фінансів України. Це питання будемо обговорювати і під час виїзного засідання Комітету з питань бюджету Верховної Ради в Одеській області», — зазначив під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської ОДА Максим Степанов.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua