РубрикиБез рубрики

Вишиванки для героїв

Поранені на Сході України військові, які зараз перебувають на лікуванні в Одеському госпіталі, долучилися до Вишиванкового ланцюга біля пам’ятника Дюку.

Щоб привітати українських воїнів з Днем Незалежності, голова ОДА Максим Степанов зранку завітав до них у шпиталь. Він подарував героям вишиванки та запропонував приєднатися до патріотичної акції. Відтак вони стали частиною живого Вишиванкового ланцюга на Потьомкінських сходах.

«Нещодавно до Одеси привезли поранених із зони АТО. І сьогодні вранці ми вирішили їх провідати. Захотілося першими привітати тих, хто береже мир у нашій країні та захищає її терито-ріальну цілісність. Знаєте, це такі добрі та світлі люди, яких, напевно, ніщо не може зламати. Навіть війна. І тут ми подумали: якщо наш Дюк — перший учасник Вишиванкового ланцюга, то саме вони мають стати наступними. Хто більше за цих хлопців має відношення до незалежності України? Вони не змогли прийти через поранення, але нам вдалося долучити їх до свята», — підкреслив під час відкриття акції Максим Степанов.

Учасникам Вишиванкового ланцюга показали відео, на якому українські воїни, що проходять реабілітацію у нашому госпіталі, тримаються за руки у вишиванках, як і всі присутні на Потьомкінських сходах.

Нагадаємо, цьогоріч Вишиванковий фестиваль, у межах якого люди традиційно створюють живий патріотичний ланцюг, відзначив своє десятиліття.

Переглядів: 124
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua