РубрикиПозиція

Ростуть і рейтинг, і віра

Не тільки рейтинг, а й відсоток українців, які вважають, що саме Юлія Тимошенко стане наступним президентом, зростають.

«Свіже опитування «Рейтингу» щодо електоральних симпатій показало закріплення тенденцій. Зокрема, лідерство Тимошенко базується не на сліпій вірі в саму ЮВ, а на високій оцінці її програми і планів щодо зміни країни. Це прагматична ставка громадян на політика, який може навести порядок і повернути владу пересічному громадянину», — пише на своїй сторінці у Фейсбуці політолог Сергій Биков.

«47% українців знають, що саме планує робити Тимошенко на посаді президента. Це найвищий відсоток обізнаності. Дещо менше знають про програмні ініціативи О. Ляшка (39%) та П. Порошенка (36%).

Про програми Бойка і Гриценка українці не знають взагалі. У Бойка такий показник пояснюється низькою інформаційною активністю. Про Гриценка сказати цього не можна, оскільки він щодня буває в ефірах і має можливість розповісти про свою програму. Мабуть, він цього не робить, бо не має чіткого бачення розвитку країни і не має конкретних планів на своє президентство. Це істотно знижує його шанси на вихід у другий тур.

З високою часткою ймовірності у другому турі зустрінуться Ю. Тимошенко та П. Порошенко. Перша — як лідер рейтингу, а другий — через адміністративний ресурс. До речі, Порошенко має найвищий антирейтинг. 50,4% виборців не готові голосувати за нього в жодному разі (і їх кількість зростає). У Тимошенко — вдвічі менший показник.

Авторитетні західні ЗМІ опублікували результати розслідування злочинів Манафорта, в ході яких було доведено, що антирейтинг Тимощенко сформований штучно за допомогою брехні і грошей. Команда Януковича заплатила понад 50 мільйонів доларів за зливу бруду на адресу Тимошенко.

Зараз зростає не тільки рейтинг Тимошенко, а й відсоток українців, які вважають, що саме вона стане наступним Президентом України», — зауважує Сергій Биков.

Переглядів: 1715
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua