РубрикиБез рубрики

Проти права — «монтировка»

У неділю, 12 серпня, я та мій брат із сім’єю сіли у селі Троїцькому Любашівського району в автобус Ананьїв—Одеса (номерний знак ВН 3915 АА) щоб добратися до обласного центру.

Тільки-но зайшли у салон, водій у грубій формі зажадав, щоби наших сумок, ні в проході, ні на задній площадці не бачив, при цьому відмовившись покласти їх до багажного відділення. Потім заявив, що взагалі за посвідченням учасника бойових дій (УБД) везти мене не збирається. Слів, як то кажуть, не підбирав. Як на мою адресу, так і на адресу всіх учасників бойових дій. Із трьома крапками замість нецензурщини це звучало так: «Вас таких…і що мені з цього?», «Можеш мені на ...солі насипати», «Пішли ви всі...зі своїми УБД», «Якщо єсть якісь возраженія, то я можу вийти з автобуса і дати в дюндель або...монтіровкою раз по голові»… Заплатив я за той цирк із с. Троїцьке до с. Алтестове 120 гривень. На вимогу видати квиток водій попервах не реагував, а потім, кинувши мені його, як собаці, сказав «На, бери і засунь собі його в...».

Після приїзду на автовокзал в Одесі брат підійшов до водія, намагаючись йому пояснити, що він не правий, що не можна так розмовляти з людьми. На ці зауваження той відрізав, що це, мовляв, не люди, що він багато років працює і завжди так розмовляє з тими, хто «сильно умний». Брат запитав: а хто дав йому таке право? На що водій-грубіян відповів, що він (цитую) «цар і бог у своєму автобусі», і якщо в нього все, то щоб забирався геть, бо може і його «монтіровкою по голові, і йому за це нічого не буде». Брат включив відеозапис на мобільному телефоні і попросив усе те, що той наговорив, повторити на камеру, раз він такий упевнений у своїй безкарності. Але на камеру цей боягуз відмовився будь-що казати, зробивши вигляд, що він тут зовсім ні до чого.

До речі, майже всю дорогу до Одеси водій розмовляв по мобільному телефону, при цьому не дуже соромлячись у своїх висловлюваннях…

З огляду на все описане виникає кілька запитань. Чи має право такий неадекватний водій перевозити людей? Чи так йому все і зійде з рук і він надалі вважатиме себе «царьком», для якого не існують ні люди, ні закони? Чи й далі на маршрутах ставитимуться до учасників бойових дій так, як цей горе-водій, і не Закон України, а вони вирішуватимуть, чи брати з людини, якій законодавством установлені пільги, плату чи ні, чи й далі відмовлятимуть у перевезенні учасників бойових дій?

Михайло ЛЕВИЦЬКИЙ,
голова Троїцької Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) УСВА.

Переглядів: 281
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua