РубрикиБез рубрики

Мисливці за мідіями

У середу серед білого дня чергова служба стоянки кораблів та катерів Одеського загону морської охорони в районі старого хвилелому (приблизно за 300 метрів від пірсу стоянки) запримітила малий плавзасіб.

Чоловік, що був на човні, підні-мав з води якісь об’ємні предмети. На виклики радіообміну встановлених у порту каналів зв’язку з плавзасобу не відповідали.

Для розпізнання й огляду підозрілого об’єкта на гумовому моторному човні «Бриг» негайно рушила чергова спецгрупа від-ділу спеціальних дій на воді. Тим часом оперативно-чергова служба загону з’ясувала, що виявлений човен у встановленому порядку не зареєстрований, до жодного з причалів морського узбережжя не приписаний. За даними диспетчера порту Одеса, на ви-хід в акваторію малі плавзасоби дозвіл не запитували.

Наблизившись до човна, прикордонники побачили, що був там і другий чоловік, який здійснював водолазні занурення і подавав напарникові на борт пакунки.

Затримані виявилися громадянами України, які заявили, що прибули в порт для проведення очищення гідротехнічних споруд. Але документів на підтвердження своїх слів надати не змогли. Тим часом у човні спецгрупа виявила велику кількість мідій, які чоловіки й піднімали в пакунках з-під води на борт. На зауваження про заборону на цей промисел затримані назвали свій улов сміттям, яке планували утилізувати на березі у встановленому порядку.

Запрошені представники рибін-спекції вилучили та випустили в море майже 850 кілограмів мідій. А в діях затриманих констатували правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 85 КУпАП, про що й склали відповідні протоколи. Човен разом зі знаряддями лову вилучено.

За порушення прикордонного режиму на капітана плавзасобу командиром оглядової групи також складено протокол за ст. 202 КУпАП, за яким доведеться сплатити штраф.

Наталя ГУМЕНЮК,
помічник начальника регіонального управління Морської охорони Держприкордонслужби України із взаємодії зі ЗМІ.

Переглядів: 164
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua