РубрикиБез рубрики

«Лермонтовський»: повернути громаді

В Одесі відбулося виїзне засідання робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення щодо вивчення ситуації, яка виникла у клінічному санаторії «Лермонтовський».

У засіданні, на якому головувала народна депутатка України Наталія Королевська, взяли участь перший заступник голови профільного Комітету ВР Сергій Каплін, народні депутати Олексій Гончаренко, Світлана Фабрикант, Микола Скорик, Віталій Барвіненко, голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, депутатка облради Ірина Ковалиш, заступник голови Одеської облдержадміністрації Сергій Колебошин, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій, лікарі та працівники оздоровчого закладу.

Створення робочої групи (відповідне рішення Комітет ВР ухвалив 23 травня цього року) обумовлене бажанням представників санаторію скасувати розпорядження Кабінету Міністрів №52-р від 21 січня 2015-го «Про віднесення нерухомого майна санаторію «Лермонтовський» в Одесі в сферу управління Міністерства юстиції».

Під час свого виступу Анатолій Урбанський акцентував увагу на тому, що для того, аби покласти край суперечкам та вирішити важливе для нашого регіону питання — збереження унікального в Україні санаторію — згуртувалися депутати всіх рівнів та політичних партій: «Санаторій «Лермонтовський» — це те місце, де ми зможемо оздоровлювати насамперед жителів Одеси та області. Я бачу його розвиток лише у статусі доступного для кожного жителя Одещини та України лікувально-санаторного закладу».

Парламентська робоча група підтримала пропозиції про передачу санаторію громаді Одеської області, про скасування згаданого урядового розпорядження і про визначення форми управління переданим громаді санаторієм в особі обласної ради, трудового колективу та профспілок без права відчуження, перепрофілювання і зміни меж закладу.

На основі ухвалених рішень відповідні звернення будуть направлені до Кабінету міністрів України.

За матеріалами прес-служби облради.

Переглядів: 229
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua