РубрикиБез рубрики

...І під водою також

Українсько-американське навчання «Сі Бриз-2018» набирає обертів. Водолазний компонент відпрацьовували на причалі Практичної гавані в Одесі. Тренування проводили під керівництвом досвідчених інструкторів з Канади та Великобританії. Наші західні партнери привезли унікальне обладнання, яке полегшує роботу водолаза і зводить до мінімуму ризик для всього особового складу. Українські водолази вчилися користуватися найновішим спорядженням країн НАТО.

Обстановка сьогодні не надто мирна, тому флот повинен бути готовий до виконання різних завдань. Має бути впевненість, що судна стоять у безпечному місці. Для виявлення мін чи сторонніх предметів у місцях базування кораблів працюють водолази.

РубрикиБез рубрики

Якщо оборонятися, то разом

У Брюсселі в присутності ЗМІ відбулася жорстка дискусія між президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом та генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом, повідомляє «Європейська правда».

У середу вранці були заплановані переговори політиків. Усупереч звичайній практиці, журналістам дозволили бути присутніми під час початку розмови, залишивши їх також на частину зустрічі президента та генсека.

РубрикиДуховність

Блаженніший СВЯТОСЛАВ: Наша сила — у силі добра

Рівно десять років тому їх було тридцять — маленька жменька вірних Української греко-католицької церкви, парафіян та благодійників у місті Южному, котрі постановили собі та громаді вийти з тісної каплички й увійти до нового дому Божого.

Та капличка, з виду простенька й невибаглива, стоїть там понині, а поряд вознісся у високе південне небо новий храм, споруджений на честь Святих верховних апостолів Петра і Павла.

У неділю, 8 липня, храм освятив та здійснив у ньому архиєрейську божественну літургію отець і глава УГКЦ блаженніший Святослав (Шевчук).

У святі взяли участь екзарх Одеський та адміністратор Кримський Михайло (Бубній), багато священиків, гостей, а також представники влади, зо-крема міський голова Южного Володимир Новацький.

РубрикиПам’ять

«З усіх шляхів я обрав шлях боротьби»

Закінчення. Початок у номері за 12 липня.

Ведмежа послуга

У 1958 році Левко Лук’яненко разом з активістами Степаном Віруном і Василем Луцьківим створили підпільну партію «Українська Робітничо-Селянська Спілка» (УРСС). Вони швидко знайшли однодумців, але боротьба тривала недовго — у 1961-у більшість із них заарештували.

Львівський обласний суд засудив Лук’яненка до розстрілу за звинуваченням у тому, що він «з 1957 року виношував ідею відриву УРСР від СРСР, підривав авторитет КПРС, зводив наклепи на теорію марксизму-ленінізму».

РубрикиБез рубрики

Людмила СЕНЦОВА: Я вірю у невинуватість сина

13 липня, у 42-й день народження і в 61-й день голодування Олега Сенцова, стало відомо, що мати кремлівського в’язня написала Володимиру Путіну листа-прохання про помилування сина.

Текст листа, датованого 22 червнем, опублікувало вчора «Эхо Москвы». У ньому, зокрема, йдеться:

«Мені важко судити про ступінь вини власного сина, хоча я знаю його як мирного громадянина і людину, захоплену своєю професією — кінорежисурою. Не буду Вас переконувати в невинності Олега, хоча сама в це вірю. Просто скажу, що він нікого не вбивав. Він уже відсидів чотири роки у в’язниці. Його чекають діти, молодший син страждає аутизмом. Їм погано без нього. Вони ніколи не будуть щасливими без батька.

РубрикиБез рубрики

Рід Семенюків при надії

На околиці Доброслава — райцентру Лиманського району, мов гриби після дощу, ростуть добротні та охайні будинки — аж три вулиці займає найбільша в Україні родина Семенюків.

Цими днями сюди завітали представники проекту «Національний реєстр рекордів України» для офіційного визнання-вшанування найчисленнішої родини в країні.

Керівник проекту Лана Вєтрова розповідає, що у Доброславі зафіксовано і підтверджено документально найчисленнішу не лише в Україні, а й у світі родину, яка налічує 346 осіб.

РубрикиПам’ять

До сороковин Петра Сороки

Петро Сорока був одним з найдосвідченіших лоцманів у бурхливому книжковому морі.

Його оцінка — визначальна. Відчуття вартісного в творах — безпомилкове. Його знання україн-ської і зарубіжної літератур — енциклопедичні. Рецензії — об’єктивні, відверті, без прикрас та авансів, як заведено в сучасній критиці.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua