РубрикиБез рубрики

У «Вечірки» — свій шлях

1 липня газеті «Вечерняя Одесса» сповнилося 45! У четвер, вийшовши у тираж святковим номером, колектив і друзі газети, найавторитетніші герої публікацій «Вечірки» зібралися на по-родинному теплий урочистий вечір у гостинному санаторії «Біла акація».

Певна річ, з нагоди такої красивої дати гості виголосили багато теплих слів на адресу і газети-ювілярки, і невеликого професійного колективу, що творить її. Самі ж господарі свята говорили про своїх попередників. Передусім — про першого редактора і, фактично, творця «ВО» Бориса Федоровича Дерев’янка, підло вбитого найманцем дорогою на роботу вранці 11 серпня 1997 року. Про славні імена журналістів, літераторів, представників різних професій, чиї публікації, власне, і є обличчям «Вечірки». Вітали лауреатів премії «Люди дела», яку традиційно вручають на святі газети. Серед цьогорічних достойників — лікарі і спортсмени, діячі культури, освітяни та науковці, лідери об’єднаних територіальних громад — ті, хто примножує своєю працею славу нашого краю. Один з них — начальник Одеської військової академії, ветеран АТО генерал-майор Олег Гуляк.

Безумовно, нам, газетярам, до болю зрозумілі слова, з якими в ювілейному номері звертається до читачів редактор «Вечерней Одессы» Олег Суслов:

«Мінливий час коригує принципи функціонування друкованих засобів масової інформації. Зовсім недавно — якихось років зо двадцять тому — навіть уявити це було неможливо. Але сьогодні газети категорично програють щодо швидкості інформування інтернету і телебаченню. І нема ніякої технічної можливості таку ситуацію виправити — хіба що перевести друковане видання повністю в електронну форму існування.

У «Вечерней Одессы» — свій шлях. Газета була і залишається інформаційним майданчиком, де людина мисляча, небайдужа, з чіткою громадянською позицією може надати публічності питанню життєдіяльності міста чи країни, яке її хвилює, висловити власну думку щодо нього, запросити до дискусії всіх, кому небайдужа ця розмова. «Вечірка» — якщо говорити про творчий потенціал — завжди була сильна своїми позаштатними авторами. Цю традицію також будемо зберігати…».

Вітаючи наших молодших колег із 45-літтям, колектив «Чорноморських новин» (яким, нагадаємо, за кілька днів сповниться уже 101 рік) зичить, щоб усі наміри, які мають «вечіркінці», вдалося реалізувати, щоб усі побажання, які прозвучали на святковому вечорі, збулися, а всі, хто обіцяв подбати про примноження тиражу «ВО», не забули своїх обіцянок. Високих накладів, фінансово спроможних рекламодавців, цікавих творчих знахідок і, звісно ж, здоров’я, наснаги, миру і всіляких благ, шановні наші колеги!

НА СВІТЛИНАХ: заступник редактора «Вечерней Одесcы» Дора Дукова та редактор газети Олег Суслов вітають зі спільним святом багатолітню очільницю колективу, заслужену журналістку України Ларису Бурчо; Олег Гуляк із дипломом і статуеткою лауреата премії «Люди дела».

Фото Олега ВЛАДИМИРСЬКОГО,
для якого і «Чорноморка», і «Вечірка» — рідні газети.

Переглядів: 154
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua