РубрикиБез рубрики

Інтерв’ю, якого не було

На жаль, будь-яка робота — і газетна також — не обходиться без помилок. Звісно, хочеться, аби тих огріхів траплялося поменше чи й не було взагалі, але, як давно підмічено, не помиляється лише той, хто сидьма сидить. Вибачте, шановні друзі-читачі, за наші журналістські, коректорські та редакторські недогляди.

Втім, зараз про іншу прикрість, яка й досі гірким осадом лежить на душі. У номері за 9 червня «Чорноморські новини» опублікували інтерв’ю з лікарем-дерматологом про те, як позбутися вугрів. Цей матеріал редакція отримала у рамках договору про надання інформаційних продуктів з Українським національним інформаційним агентством «Укрінформ» і, зважаючи на актуальність теми та авторитет фахівця, в якого кореспондент агентства взяв інтерв’ю, помістила на своїх шпальтах. Та, як згодом з’ясувалося, такого інтерв’ю знаний в Україні дерматолог, кандидат медичних наук, доцент Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького Геннадій Асцатуров кореспондентові «Укрінформу» Ярославу Шлапаку не давав. Про це, знайшовши публікацію на сайті «ЧН», і повідомив редакції. В «Укрінформі», сподіваємося, розберуться, як могло таке статися, і вживуть відповідних заходів, щоб не вводити в оману власну авдиторію та не підставляти колег-газетярів. Ми ж зі свого боку просимо вибачення і в шановного Геннадія Євгенійовича Асцатурова, й у вас, шановні наші читачі.

Редакція «ЧН».

Переглядів: 96
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua