РубрикиОпитування

В очікуванні виборів

Згідно з результатами дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг», 76% опитаних вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку, 13% — висловлюють протилежну думку, 11% — вагаються з оцінками у цьому питанні. Відносно менше песимізму висловлюють мешканці центральних та західних регіонів, найвищий рівень критики — на півдні.

Лише 8% респондентів заявляють про покращення еконо-мічного становища їхніх родин за останні півроку. 60%, навпаки, говорять про погіршення, ще 30% — про відсутність змін. Найбільше тих, хто бачить погіршення особистого майнового стану, — на півдні (74%), найменше — на заході (40%). Чим старші респонденти, тим частіше нарікають на погіршення власного економічного становища.

РубрикиБез рубрики

Ужинкове лідерство

Одеська область — лідер зі збору врожаю ранніх зернових. Наші хлібороби вже намолотили 1,4 мільйона тонн зерна, що є найвищим показником в Україні.

«Урожай ранніх зернових і зернобобових культур в Одеській області зібрано із 44% засіяних площ. Через несприятливі погодні умови жнива довелося на деякий час призупинити, але нині вони повністю відновлені. Наразі регіон посідає перше місце в Україні за кількістю зібраного зерна. Тривають і жнива на посівах озимого ріпаку», — повідомив начальник управління аграрної по-літики Одеської облдержадміністрації Іван Петрів.

Найвища врожайність ранніх зернових і зернобобових культур — у господарствах Білгород-Дністровського, Саратського і Татарбунарського районів. У жнивах задіяно 4,5 тисячі комбайнів.

РубрикиБез рубрики

Діти просять миру

4 липня рейсом «Одеса—Батумі» на десятиденний відпочинок відбула група із 20 дітей учасників АТО і волонтерів та осіб, які їх супроводжують.

Під час відпочинку в Батумі українські діти ознайомляться з історією та культурою Грузії, зокрема Аджарської Автономної Республіки (програмою передбачені екскурсії містом, від-відання музеїв, національних природних парків, відомих па-м’яток), зустрінуться з українською діаспорою цієї країни. У програмі відвідання пам’ятників Тарасові Шевченку і Лесі Українці в Батумі, та участь у святкуванні Івана Купала, яке органі-зовується українцями Грузії в рамках соціального проекту «Діти просять миру». Передбачені також зустрічі українських дітей з представниками влади Аджарії і міста Батумі та з дружиною голови уряду автономії Софією Бакурідзе.

РубрикиОсвіта

«Шість цеглинок» для першачків

У райони Одеської області передадуть понад 28 тисяч наборів для першачків «Нової української школи» — «Шість цеглинок» LEGO.

До кінця 2018 року кожен учень першого класу комунального та державного закладу загальної середньої освіти регіону матиме змогу використовувати такі набори у навчанні.

«Сучасне навчання має бути цікавим та захоплюючим. Особливо, коли це стосується першачків. Понад 28 тисяч наборів «Шість цеглинок» LEGO сьогодні відправляємо в райони та міста області. Вони допоможуть реалізувати ігрові методи навчання «Нової української школи». Адже кожен день дитини, яка починає навчатися, має бути корисним та яскравим», — підкреслив голова облдержад-міністрації Максим Степанов.

РубрикиБез рубрики

У «Вечірки» — свій шлях

1 липня газеті «Вечерняя Одесса» сповнилося 45! У четвер, вийшовши у тираж святковим номером, колектив і друзі газети, найавторитетніші герої публікацій «Вечірки» зібралися на по-родинному теплий урочистий вечір у гостинному санаторії «Біла акація».

Певна річ, з нагоди такої красивої дати гості виголосили багато теплих слів на адресу і газети-ювілярки, і невеликого професійного колективу, що творить її. Самі ж господарі свята говорили про своїх попередників. Передусім — про першого редактора і, фактично, творця «ВО» Бориса Федоровича Дерев’янка, підло вбитого найманцем дорогою на роботу вранці 11 серпня 1997 року. Про славні імена журналістів, літераторів, представників різних професій, чиї публікації, власне, і є обличчям «Вечірки». Вітали лауреатів премії «Люди дела», яку традиційно вручають на святі газети. Серед цьогорічних достойників — лікарі і спортсмени, діячі культури, освітяни та науковці, лідери об’єднаних територіальних громад — ті, хто примножує своєю працею славу нашого краю. Один з них — начальник Одеської військової академії, ветеран АТО генерал-майор Олег Гуляк.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua