РубрикиАкція

Намалюй життя!

Під таким гаслом в Одесі стартувала безстрокова акція з протидії пропаганді й поширенню наркотиків, ініціаторами проведення якої стали волонтери Міжнародної антинаркотичної асоціації за підтримки Мі-ністерства молоді та спорту України, Одеського місь-кого центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління патрульної поліції і відділу протидії наркозлочинності ГУ Нацполіції в Одеській області.

Акція «Намалюй життя» приурочена до Міжнародного дня боротьби з наркоманією і спрямована проти реклами продажу наркотиків.

Сьогодні цю згубу розповсюджують, як правило, через інтернет-сайти і месенджери. Таку «рекламу» нерідко розміщують на будівлях, парканах, у громадських місцях, часто поблизу навчальних закладів. Під час акції у Київському районі Одеси активісти замальовували фарбами написи на стінах з посиланнями на спільноти у месенджерах, що розповсюджують наркотики, а також телефони кур’єрів.

— Останнім часом розміщення таких надписів перетворилося на епідемію. Наше головне завдання — спільними зусиллями побороти цю проблему. У такий спосіб ми можемо попередити наркоманію до того, як молодь почне вживати згубу. Наша мета — це здорова нація, яка хоче жити та працювати на благо України, — сказав координатор проектів Міжнародної антинаркотичної асоціації в Одесі Євген Зиков.

— Завдяки проведенню таких акцій ми разом із громадськістю зможемо ефективніше боротися з розповсюдженням наркотиків у нашому місті. Сподіваємося на небайдужість людей, на свідому молодь, — додав старший опер-уповноважений відділу протидії наркозлочинності ГУ Нацполіції в Одеській області підполковник поліції Василь Тараненко.

Городяни та гості міста, які стежили за діями активістів, справедливо дорікали, що поліція повинна оперативніше виявляти і карати тих, хто паскудить стіни будівель і пропагує наркотики.

Перешкодити торгівлі наркотичними речовинами може кожен небайдужий. Для цього потрібно повідомити про місця такої «реклами» (добре було б, якби також упізнали «художників») за телефонами довіри: (095) 23-53-434 та (097) 23-53-434. Поліція розбереться з тими, хто таке неподобство чинить, а волонтери проекту «Намалюй життя» приїдуть і зафарбують злочинні написи.

Переглядів: 3169
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua