РубрикиБез рубрики

Свято військових моряків

У першу неділю липня Україна відзначає День своїх Військово-Морських сил. Цьогоріч свято припало на перший день місяця.

На урочистості в Одесу, яка з 2014-го стала базою нашого військового флоту, прибув мі-ністр оборони Степан Полторак.

Звертаючись до військових моряків, він підкреслив, що 2018-й непростий для наших Військово-Морських сил, як і в цілому для сектора безпеки та оборони країни: «Ми поставили перед собою амбітне завдання — вступ до ЄС та НАТО. І закон про національну безпеку, прийнятий Верховною Радою, є свідченням незворотності реформ».

Міністр зазначив, що для створення нормальних умов, які відповідали б європейським стандартам, нинішнього року в Одесі, Чорноморську, Миколаєві та Очакові побудують бази для військовослужбовців контрактної служби, а в Дачному — першу в Україні базу морської піхоти, де зможуть працювати і повертатися зі службових завдань близько 1500 військових. Вирішується, хоч і не так швидко, як хотілося б, проблема житла для військовослужбовців. Степан Полторак, зокрема, пообіцяв, що вже найближчим часом в Одесі здадуть для них два будинки на 82 та 144 квартири.

РубрикиБез рубрики

Інвентаризувати, щоб зберегти

В Одеській області проведуть повну інвентаризацію об’єктів культурної спадщини. Відповідне доручення під час апаратної наради дав голова ОДА Максим Степанов.

«Збереження пам’яток архітектури потребує комплексного підходу. Впродовж місяця на місцях мають провести інвентаризацію всіх без винятку об’єктів. Прошу максимально інформувати правоохоронні органи, якщо зафіксовано руйнацію пам’яток. Наша кінцева мета полягає не в сплаті адміністративного штрафу власником чи балансоутримувачем. Важливо, аби об’єкт було збережено!» — підкреслив очільник облдержадміністрації.

РубрикиБез рубрики

Двоколісні патрулі

Консультативна місія Європейського Союзу в Україні (КМЄС) передала правоохоронцям Одеси велосипеди та інше обладнання вартістю понад 360 тисяч гривень (12 тисяч євро) для екіпірування туристичної поліції, що із червня розпочала роботу в нашому місті.

КМЄС повністю обладнала 10 велосипедних патрулів, які тепер чергуватимуть уздовж одеських пляжів та узбережжя Затоки. Ці курортні зони завжди переповнені відвідувачами, а завдяки новому обладнанню туристична поліція зможе стати мобільнішою та бути поруч з людьми.

РубрикиБез рубрики

Пріоритетне партнерство

Як уже повідомляли «ЧН», 25—26 червня голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі провів на Одещині.

У перший день візиту посол зустрічався з керівництвом області — головою ОДА Максимом Степановим та заступником голови облради Юрієм Дімчогло. Йшлося, передусім, про місцевий економічний розвиток та розвій підприємницької діяльності, про перебіг реформ і співпрацю у рамках програм підтримки України Євросоюзом.

Про результати зустрічі Максим Степанов та Хюґ Мінґареллі поділилися з журналістами.

РубрикиБез рубрики

Твердість Константинополя

Відомий український релігієзнавець Олександр Саган у коментарі «Релігійній правді» дав оцінку доволі різкій заяві Вселенського патріарха Варфоломія стосовно того, що «Константинополь ніколи не визнавав церковної влади Москви над Україною».

«Це знакова заява. Вселенський патріархат вчергове підтвердив своє бачення ситуації в Україні, що склалася відносно розвитку тут православ’я. Він підтвердив, що має право вирішувати це питання. І буде його вирішувати. Момент вони оберуть самі. Їх не можна ані зупинити, ані підштовхнути, — висловив думку Олександр Саган. — Це знаково навіть тому, що заява була зроблена відразу після поїздки єрархів УПЦ МП за кошти Вадима Новинського до Вселенського патріарха. Це сигнал, куди рухається ситуація і як у Константинополі її взагалі розцінюють».

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua