РубрикиБез рубрики

Барбора МАРОНКОВА : «Розвіяти міфи»

Громадська ліга «Україна-НАТО» за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні провела в Миколаївській обласній державній адміністрації зустріч «Синергія громадських та урядових інституцій щодо інформування суспільства з питань євроатлантичної інтеграції».

З вітальним словом до учасників, серед яких — державні службовці, військові, представники громадянського суспільства і журналісти з Миколаївської та Одеської областей, звернувся голова Громадської ліги «Україна-НАТО» Сергій Джердж.

Серед обговорюваних тем: об’єктивне та ефективне висвіт-лення євроатлантичних прагнень України; річна національна програма (РНП) під егідою Комісії «Україна-НАТО» на 2018-й; інформаційні та законодавчі аспекти співробітництва України з НАТО; військове та невійськове співробітництво нашої держави з Північноатлантичним альянсом.

РубрикиБез рубрики

Зінаїда Гришко: жити для людей

Бездоріжжя, порожні силосні ями, голодні очі корів з напіврозвалених, темних ферм. Та ще й вітерець із лиману ніби нашіптує: «Скоро зима…». Ось так восени 1971 року зустрічав її віддалений від райцентру (здавалося — від усього білого світу) колгосп імені Жданова.

Туди успішну випускницю Одеського сільгоспінституту направили не просто молодим спеціалістом — одразу головним зоотехніком. Вакансія там була, ніхто не брався за той гуж…

Вона взялася. У найважчі моменти почали допомагати колгоспники, побачивши, що для них людина старається. Багато порад давав головний зоотехнік районного управління сільського господарства Аркадій Володимирович Пунікверський. Страшенно важкою видалася та перша зима, але пережила-переборола її молодий фахівець. А згодом після служби в армії приїхав чоловік, з яким одружилися в інституті. Він — економіст за фахом, тож дуже доречними стали його поради та допомога. І донині Микола Васильович — завжди поряд, усі негаразди і радощі з дружиною розділяє. Й тоді, в 1975-у, підтримав, коли колгоспники обрали її своїм головою.

РубрикиАнонс

За Україну віддані серця

У вівторок, 26 червня, о 12.00 в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.С. Грушевського (вул. Троїцька 42/44) відбудеться презентація книги «України вірні сини»: хронологія героїзму (автор-укладач — Людмила Опроненко-Клопова, переклад українською Василя Дяченка).

Це вже третє, доповнене видання про Героїв Небесної Сотні та Героїв — вихідців з Одеської області, які загинули, боронячи рідну землю в зоні АТО.

РубрикиРакурс

Синдром росомахи

Закінчення. Початок у номерах за 14, 16 та 21 червня.

ІV

Печально, що жоден наш президент не мав реформаторського запалу. Слова — одне, справи — інше. Кожен користався кримінально-олігархічною системою, вважаючи, що її запасу міцності на його два терміни вистачить. Ющенко і Янукович — також. І якби Віктора Андрійовича не засліпила пекуча заздрість до популярності Тимошенко, а Віктор Федорович не піддався шантажеві Путіна і підписав би угоду про Асоціацію із ЄС — удалося б.

Речники від влади запевняють, що реформи насправді йдуть. А не бачать їх тільки злостивці та агенти Кремля. Он і пенсії підвищуються, і зарплати, і армія відродилася, й ось-ось замість напрямків між містами з’являться дороги, і літаки полетять, як колись. Звичайно ж — безвіз. ВВП росте. Помалу росте, але що ж ви хочете — війна. А що скрутно живеться, так реформи ж. Ну і так далі…

РубрикиБез рубрики

В обхід мораторію

Інструменти продажу землі в умовах заборони

Остап Бендер знав 400 відносно чесних способів відбирання грошей у населення. Сьогодення, після подовження в черговий раз мораторію на продаж деяких видів сільськогосподарських земель у 2018 році, дає нам варіанти «відносно чесного придбання» землі. Адже наявні попит і пропозиція на неї змушують приховувати продаж під іншими видами цілком законних правочинів.

Покарання за проведення подібних законних правочинів без примусу — нема, але… Кожна з таких проведених операцій несе ризики втрати грошей чи прав на землю покупцем або недоотримання справедливої ціни за землю(!).

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua