РубрикиБез рубрики

Звільнити негайно і беззастережно!

У четвер, якраз у той день, коли в Росії розпочався Чемпіонат світу з футболу (церемонію відкриття якого бойкотувала тотальна більшість урядів розвинутих держав), Європейський парламент ухвалив резолюцію з вимогою до влади РФ негайно та беззастережно звільнити Олега Сенцова і всіх інших незаконно затриманих у Росії та в Криму громадян України.

У резолюції Європарламент суворо засуджує вирок проти Олега Сенцова, винесений судом у Ростові-на-Дону у 2015 році.

РубрикиОсвіта

Не всі переступили через поріг

4 червня відбулося перше засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав».

Члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал з української мови і літератури, що відповідає 23 тестовим балам, з математики — 10, з біології — 22, з англійської, німецької, французької, іспан-ської мов — 19.

РубрикиБез рубрики

Розвій освітнього простору

У вівторок у селищі Авангард, що в Овідіопольському районі, на місці майбутнього будівництва загальноосвіт-ньої школи заклали капсулу з посланням для нащадків.

Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Колебошин, розпочати зведення нового освітнього закладу планують цього року. Наразі ж завершується розробка проект-но-кошторисної документації, після чого її передадуть на експертизу. А поки фахівці працюють над паперами, місцеві мешканці підготували побажання-настанови до тих, хто навчатиметься у школі в майбутньому. Це послання, до речі, підписав і Президент України Петро Порошенко, коли 1 червня відвідував селище.

РубрикиБез рубрики

Найгарячіша хліборобська пора

У семи південних районах Одещини хлібороби розпочали збирання ранніх зернових та зернобобових культур, яких посіяно на площі понад мільйон гектарів.

Під час виїзної апаратної наради обл-держадміністрації, яка 14 червня відбулася в Сараті, перший заступник голови ОДА Олександр Терещук наголосив, що особливу увагу на жнивах необхідно приділяти пожежній безпеці та охороні праці.

РубрикиБез рубрики

Кавово-олійно-порошковий цех

Оливкова олія, моторне мастило, кава та пральний порошок — на такому асортименті спеціалізувався масштабний підпільний цех, викритий і ліквідований цього тижня в Одесі.

До спецоперації з припинення незаконної діяльності були залучені співробітники Одеської місцевої прокуратури №3 та управління захисту економіки органів поліції в Одеській області та слідчі Шевченківського відділу поліції.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua