РубрикиБез рубрики

Сила можливостей

Покращення інформування громадян задля підвищення їхньої обізнаності у євроінтеграційних процесах є критично важливим для ефективності реформ, які відбуваються в Україні. Про це віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила в Одесі під час регіональної конференції, організованої в рамках інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей».

«Звертаюся до журналістів з проханням приділяти більше уваги євроінтеграції, адже це горизонтальні зміни, які стосуються всієї, без винятку, ваших читацької, глядацької та слухацької аудиторій. Без фахової роботи журналістів нам нічого не вдасться, бо маємо ґрунтовно розібратися в складних трансформаціях. При цьому повинні говорити просто про складне, не спрощуючи до гасел, а навчаючи», — зазначила вона.

Без Журавського, але з театром видовищ

У вівторок під головуванням очільника облради Анатолія Урбанського і за участі керівника ОДА Максима Степанова відбулася чергова сесія обласної ради.

Перед розглядом порядку денного сесії прозвучало кілька виступів з трибуни, один з яких стосувався вкрай складної ситуації у Піщанському інтернаті (у ньому лікуються психічно хворі), де у кімнатах взимку температура не піднімалася вище 14 градусів. У закладі, що утримується на бюджетні гроші, обурювався депутат від ВО «Батьківщина» Михайло Лазаренко, нема ні радіо, ні телевізора, ні гарячої води. Там — воші і вітрянка. Взимку люди мерзли, але під час перевірки виявилася значна нестача вугілля. Попри все директорка, яка, допустив таке, залишається на посаді. Такого керів-ника, мовляв, треба гнати з роботи. Максим Степанов на це зазначив, що ситуація йому відома і що питання буде вирішене найближчим часом.

РубрикиБез рубрики

Коли вб’ють, звертайтеся...

Одеська громада вимагає захистити активістів

Останні резонансні напади на активістів в Одесі викликали обурення і протести громадськості, але не влади, яка й слова не проронила з приводу того, що сталося.

Наче нічого й не було. Але два гучних кривавих напади за два останніх тижні — поганий сигнал. І для місцевої влади, і для силовиків.

Постраждали проукраїнські патріоти — лідер місцевого осередку «Автомайдану», член Ради громадського контролю НАБУ, ведучий на «UA: Суспільне мовлення» Віталій Устименко і колишній лідер одеського відділення «Правого сектора», а нині — голова місцевого осередку НГО «Небайдужі» Сергій Стерненко. Це дало підстави говорити про політичний і національний підтекст замахів, чергову активізацію проросійських сил і навіть укроїнофобію. Хоча одеські активісти більше схиляються до версії про замовний характер нападів з боку корумпованого оточення міського голови Одеси. І Устименко, і Стерненко були активними опонентами мера Труханова, відкрито й послідовно виступали проти незаконних дій міської влади, проти її корупційних проектів.

РубрикиБез рубрики

У день Росії без Росії

Як у Туреччині запускали новий газогін в обхід північного сусіда

Азербайджан і Туреччина запустили новий газогін в обхід Росії — Трансанато-лійський газопровід (ТАНАП). Його відкриття відбулося поблизу турецького міста Ескішехір. Труба має доправляти газ з Азербайджану через Грузію і Туреччину в європейські країни, кінцева точка — Італія. На запуск об’єкта запросили й Україну. Тож відкривали нову трубу-конкурента Росії чотири президенти: Азербайджану, Туреччини, Сербії та України, йдеться у сюжеті Ірини Герасимової на «5-у каналі» (https://www.5.ua).

У рамках саміту Петро Порошенко провів і двосторонні зустрічі з лідерами Азербайджану та Туреччини. Основна тема — розширення взаємовигідної енергетичної співпраці в тристоронньому форматі: Україна—Туреччина—Азербайджан. Там же Петро Порошенко провів перемовини з президентом Республіки Сербія Александром Вучичем.

РубрикиБез рубрики

Не просто зближення — взаємопроникнення культур

Музикою Сергія Рахманінова в обласній філармонії завершився феєричний фестиваль «Odessa Classics», який став окрасою першої декади червня.

Десятки вечорів класичної музики пройшли у найкращих концертних залах міста за участі майстрів світового рівня і залишили по собі вишуканий посмак чудових вражень.

Центральною подією «Odessa Classics» став концерт на Потьомкінських сходах опен-айр, де музику Моцарта, Баха, Вівальді, популярну класику і саундтреки з кінофільмів слухали близько 10 тисяч осіб.

— Рік тому мені випало долучитися до підтримки фестивалю, і я не могла навіть уявити, що це буде так натхненно, — зворушливо зізналася віце-прем’єр з євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинадцзе. — Така неймовірна кількість усміхнених і натхненних людей свідчить про нашу приналежність до європейської культури. Ми повертаємося на культурну, а отже й на ментальну мапу вільного світу. І сама Одеса з її архітектурою, мультикультурністю і, головне, з її творчими людьми — це чудовий доказ нашої європейської ідентичності.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua