РубрикиБез рубрики

Шлях до успіху починається з інвестицій

Як ми уже повідомляли, перший день літа Президент України Петро Порошенко провів на Одещині. Програма робочої поїздки була насиченою — глава держави побував не тільки в обласному центрі, а й в кількох районах, взяв участь у заходах економіко-інвестиційного, соціального та культурного спрямування. Не обійшлася і без несподіванок. Але про все по поряду.

Перший акцент президентської уваги — інвестиційний. Він ознайомився з реалізацією проекту Cargill — «MV Cargo» та розвитком портової інфраструктури в акваторії Аджалицького лиману. Петро Порошенко оглянув, зокрема, як розбудовуються новий зерновий термінал та причали №22 та 25, нова станція вивантаження вагонів. Разом з генеральним директором компанії «ТІС» Андрієм Ставніцером і головою правління цієї компанії Олегом Кутателадзе взів участь у запуску першого комплексу терміналу.

РубрикиБез рубрики

За стіною стереотипів

Роми сьогодні — найбільш дискримінована суспільством, вразлива, найменш захищена етносоціальна група, яка через численні порушення своїх прав не спроможна ні сформулювати власні правові потреби, ні захистити свої права. Такі висновки — не голослівна теорія: вони зроблені європейськими правниками, які досліджують проблеми ромської громади.

До цієї непростої теми громадські активісти та державні інституції, як правило, повертаються… коли щось трапляється.

РубрикиБез рубрики

Свідомий вибір справжніх чоловіків

У суботу, 2 червня, у Військово-Морському ліцеї «останній дзвоник» пролунав для півсотні його випускників.

— Я щиро вдячний кожному з вас за свідомий вибір справжніх чоловіків і патріотів — захищати Батьківщину, — звернувся до ліцеїстів командувач Військово-Морських сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко. — Упевнений, що ваш патріотизм, віра в свій народ, знання, отримані у цьому освітньому закладі, та набута за роки навчання підготовка стануть для вас надійним підґрунтям та орієнтиром.

РубрикиАнонс

Повернення «Німих ночей»

Кіномани задоволені: 28 — 29 червня в Одесі відбудеться VIII міжнародний фестиваль німого кіно та сучасної музики «Німі ночі». Нагадаємо, торік через низку труднощів організаторам довелося відмовитися від його проведення. Цьогоріч же єдиний в Україні й найбільший у Східній Європі фестиваль німого кіно та сучасної музики проходитиме одразу в двох містах — Києві, на базі Довженко-Центру, та Одесі, де, власне, він і народився.

Упродовж двох днів на сцені Зеленого театру одесити побачать чотири німих картини з міжнародних та українських кіноархівів. Справжнім подарунком для них стане світова репрем’єра українського фільму, знайденого і поверненого з кіноархіву Німеччини, — сатиричної комедії «Свині завжди свині» (1931). Перед очима глядачів постануть також дві стрічки німецького виробництва за участю українців — «Ад’ютант царя» і «Вежа мовчання». Це роботи відомих у світі українських кінематографістів — режисера Володимира Стрижевського, акторки Ксенії Десні та актора Александера Ґранаха, забутих і недооцінених на Батьківщині.

РубрикиБез рубрики

«Контрольний пакет». Мовний

Якось наприкінці 1980-х, за горбачовської відлиги, ми, троє киян, обговорювали перспективи українського шкільництва.

Погоджувалися, що 12% українських шкіл (письменники тоді оприлюднили саме таку цифру) для Києва це надто мало. Я казав, що конче необхідно збільшити кількість україномовних закладів у столиці до 30%. Один із співрозмовників наполягав на «контрольному пакеті» у 51%. А третій взагалі наголошував, що справа честі українців — вийти на 72%, бо саме стільки, за тодішньою статистикою, було паспортних українців у Києві. Тепер, коли в столиці формально освіту українською мовою отримують понад 97% юних киян, наші тодішні сподівання видаються надто скромними.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua