РубрикиБез рубрики

Ганна ГОПКО: «Ми — контриб’ютор європейської безпеки»

Під час нещодавніх відвідин Одеси голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко люб’язно погодилася відповісти на запитання кореспондента «Чорноморських новин».

— Пані Ганно, ви були серед авторів закону, який минулого року знову закріпив пріоритетність набуття членства України в НАТО як основу зовнішньої політики. Розкажіть, будь ласка, як виглядають на день сьогоднішній наші євроатлантичні перспективи, передусім вірогідність вступу України до НАТО.

— Це надзвичайно важливо. Перш за все ми справді зафіксували рішенням парламенту те, що ми рухаємося в НАТО і членство в Альянсі — це одна з наших цілей, наше зовнішньополітичне завдання. Плюс ми зробили так, щоб, нарешті, Президент підписав план дій — Річну національну програму співробіт-ництва України з НАТО на 2018-й, яку ми втілюємо, та указ «Про Стратегічний оборонний бюлетень України».

РубрикиТема дня

«Це просто суперова новина!»

Головне — Аркадій Бабченко живий! Мабуть, саме так виглядає щастя! Це і справді свято — для СБУ, для всіх нас, для України. Тільки не варто нам у цій ейфорії про пильність забувати…

З неголовного: якщо справді вдалося задокументувати намір російських спецслужб скоїти вбивство ро-сійського журналіста і громадянина в Україні (неможливо уявити, щоб за таких обставин голова СБУ говорив про те, чого в нього нема), тоді, безумовно, всі ті прикрощі, м’яко кажучи, яких зазнали друзі Аркадія, тисячі небайдужих і порядних людей, а також офіційні особи по всьому світу (окрім Росії), можна СБУ вибачити. І сказати «браво» нашій спецслужбі.

РубрикиБез рубрики

Герої варті гідного пам’ятника

Одесити можуть долучитися до вибору кращого проекту пам’ятника Героям Небесної Сотні, який постане біля адмінбудівлі на проспекті Шевченка. Для реалізації цієї ініціативи управління містобудування та архітектури ОДА спільно з громадською організацією «ВГО «Інститут «Республіка» запустили публічну консультацію.

За словами регіонального координатора всеукраїнської ініціативи «Активна громада» в Одесі Юлії Чухало, публічна консультація покликана прокласти місток комунікації між владою та громадськістю, аби у підсумку ухвалити спільне рішення. «Ми дуже раді, що саме це питання винесено на обговорення громадськості, оскільки Герої Небесної Сотні загинули, відстоюючи демократію, свободу і незалежність, а такий метод спілкування влади і громадян — правильний і демократичний», — додає Юлія.

РубрикиБез рубрики

Головне, що тримає націю, — мова

В останній день весни Президент Петро Порошенко, перебуваючи в Івано-Франківській області, підписав указ «Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України».

«До мене звернулися видатні діячі науки, щоб я оголосив 2018-й Роком української мови. Я відмовив. Тому, що за один рік ти мову не захистиш. Але я прийняв рішення і підписую указ про те, що з 2018-го ми оголошуємо десятиліття української мови і робимо все можливе для того, щоби мову захистити. Бо головне, що тримає націю, що забезпечує її розвиток, — є українська мова», — цитує главу держави його прес-служба.

РубрикиБез рубрики

За волю, за Вітчизну віддані життя

У рамках дев’ятнадцятої виставки-форуму «Українська книга на Одещині» відбулася презентація видання «України вірні сини»: хронологія героїзму (автор-укладач — Людмила Опроненко-Клопова, переклад українською Василя Дяченка).

Це вже третє, доповнене видання про Героїв Небесної Сотні та Героїв — вихідців з Одеської області, які загинули, боронячи рідну землю в зоні АТО.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua