РубрикиБез рубрики

Керсті КАЛЬЮЛАЙД: Порушення демократії — це ризик

Президент Естонської Республіки Керсті Кальюлайд минулого тижня перебувала в Україні з офіційним візитом. У його програмі — перемовини з главою нашої держави Петром Порошенком, зустрічі з депутатами Верховної Ради, головою НАБУ Артемом Ситником, бесіда з журналістами українських регіональних видань та поїздка на лінію розмежування на Донбасі.

Керсті Кальюлайд обрана на посаду 3 жовтня 2016 року. Вона стала першою жінкою-президентом в історії Естонії. Але пані президентка перша не тільки в цьому.

РубрикиБез рубрики

Півтора місяці московського спротиву

Намагаючись завадити отриманню томоса, Москва залучає весь інструментарій — рішення синоду, дипломатію, сплячих агентів та пасивні протести

Боротьба за автокефалію триває. Насичений на заяви та події квітень (тут і заява президента про можливість томоса, й «одноіменне» звернення парламенту, і новина, що прохання ВР прийняте до розгляду синодом Вселенського патріархату) змінив тривожний травень. Місяць, упродовж якого Москва мобілізовувала зусилля та людей, щоб завадити можливості створення Єдиної помісної церкви України й її визнанню.

«Греки відіграють назад», «Ні, то лише окремі греки висловлюють свої думки», «Синод скасували», «Росіяни поїхали з грошима — все пропало» — неповний перелік чуток, які супроводжують процес.

РубрикиБез рубрики

На честь сторіччя державності

25 травня відразу дві дружні Україні держави — Грузія та Азербайджан — відзначили в Одесі століття проголошення незалежності у 1918 році.

З нагоди свята День азербайджанської культури у Міському саду зорганізували Об’єднаний конгрес азербайджанців України та Азербайджанський культурний центр імені Мусліма Магомаєва. На площі перед ротондою були виставлені стенди, які розповідали про історію цієї країни, про участь воїнів-азербайджанців у визволенні Одеси під час Другої світової війни. Одеський муніципальний театр духової музики ім. О.Я. Саліка виконував азербайджанські мелодії. Тут же можна було скуштувати страви національної кухні й насолодитися виступами танцювальних ансамблів.

Учасників свята вітали представники посольства Азербайджанської Республіки в Україні, міської влади Одеси та духовенства, які наголошували на особливо дружньому характері взаємовідносин між нашими народами.

РубрикиБез рубрики

Щасливий берег одеських вірмен

100-річчя утворення першої Вірменської держави новітніх часів відзначила Одеська вірменська громада.

Багатостраждальний вірменський народ, зазнаючи ще з давніх віків мордувань і мук від набігів недружніх племен-сусідів чи й цілих держав благав захисту щонайперше у Бога, будучи до Нього, як здавалося, не так уже й далеко — це як поглянути на узвишшя знаменитої гори Арарат… Однак голоси волаючих жінок, плач дітей, що потерпали від насилля ще римських легіонерів, перських і монголо-татарських поневолювачів, як і турків-сельджуків та османів, залишалися не почутими у Піднебессі. І люди, хто зміг уціліти від нищення, розбігалися-розліталися у всі земні краї. Отак і виникли багатотисячні поселення вірмен ще із Середньовіччя у багатьох містах та містечках Європи, зокрема й України — у Львові, Луцьку, Києві та інших наших центрах.

РубрикиБез рубрики

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля


(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами ведення Єдиного реєстру
з оцінки впливу на довкілля, не зазначається суб’єктом господарювання)

№2018529881/1766


(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої
діяльності (автоматично генерується програмними засобами ведення Єдиного
реєстру з оцінки впливу на довкілля, для паперової версії зазначається
суб’єктом господарювання)

ПОВІДОМЛЕННЯ
про плановану діяльність,
яка підлягає оцінці впливу на довкілля
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
«ДНІСТРОВСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»,
код ЕДРПОУ 41360742, інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля

1. Інформація про суб’єкт  господарювання

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДНІСТРОВСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ», юридична адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд. 37-41, 3-й поверх, контактний номер телефону +38 (066) 884-29-90; директор — Грищенко Дмитро Іванович.


(місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи — підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

2. Планована діяльність, її характеристика,  технічні альтернативи

Планована діяльність, її характеристика

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua