РубрикиДуховність

«Заплющ очі. Дивись серцем»

Святе Письмо для незрячих дітей

Патріарх Української греко-католицької церкви Святослав у співслужінні з владикою Йосифом (Міляном) у соборі Воскресіння Христового в Києві звершив чин освячення Біблій для дітей, які написані шрифтом Брайля.

У коментарі для прес-служби Київської архі-єпархії предстоятель УГКЦ зауважив, що нинішній рік Всеукраїнська рада церков та релігійних органі-зацій оголосила Роком Божого Слова, щоб у такий спосіб спільно відсвяткувати 1030-ліття Хрещення Русі-України. «У контексті цього Року Божого Слова ми хотіли подбати про тих, для кого, можливо, Боже Слово є найменш доступним. Ми освятили книги Святого Письма для дітей, написані шрифтом Брайля. Таким чином ми хочемо зробити доступним Слово Боже для всіх. Сподіваємося, що за допомогою цих видань наші діти зможуть причаститися вічної істини», — наголосив предстоятель УГКЦ.

Патріарх Святослав також додав, що це видання Українська греко-католицька церква присвячує світлої пам’яті блаженнішого Любомира: «Днями згадуватимемо першу річницю його відходу у вічність. Він сам, будучи незрячим, дуже просив синод наших єпископів подбати про видання книжок, молитовників і Святого Письма саме для тих, хто позбавлений можливості бачити та читати ці книги звичайним способом. Таким чином ми начебто здійснюємо волю блаженнішого Любомира: кладемо в руки наших дітей оці видання книг Священного Писання».

Над виданням Біблії, гасло якої — «Заплющ очі. Дивись серцем», працювали понад рік. Втілити ідею вдалося завдяки допомозі благодійної органі-зації «Die sternsinger kindermissionswerk».

Переглядів: 3260
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua