Позачергові питання

У четвер, 17 травня, відбулася позачергова сесія обласної ради, скликана з ініціативи голови облдержадміністрації Максима Степанова.

Порядок денний пленарного засідання містив одне питання: про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік, однак під час сесії на пропозицію депутатів до нього додалося ще кілька.

Голова облради Анатолій Урбанський привітав депутатський корпус з Міжнародним днем вишиванки, зауваживши, що цього дня дехто з колег-обранців одягнув на сесію вишиту сорочку. «Сьогодні ми відзначаємо самобутнє та яскраве свято — День вишиванки. Цей елемент українського національного одягу є частиною нашого етносу, невід’ємною складовою української історії та культури, що займає гідне місце у скарбниці світових цінностей», — підкреслив він.

РубрикиБез рубрики

Реанімаційна програма для дунайських портів

Виїзна розширена апаратна нарада Одеської обласної державної адміністрації 16 травня відбулася у Ренійському районі під головуванням керівника ОДА Максима Степанова. У її роботі взяли участь очільники РДА, структурних підрозділів ОДА, територіальних представництв центральних органів виконавчої влади.

Максим Степанов, голова Одеської облради Анатолій Урбанський та керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс відвідали Ренійський морський порт, де обговорили план дій щодо реанімації портів на Дунаї.

Це підприємство впродовж останніх трьох десятиліть потерпає від великих економічних збитків. Якщо у 1989-у річний обсяг перевалки вантажів становив понад 10 мільйонів тонн, то торік — лише близько 1,5 мільйона. В останні десятиліття Реній-ський порт був орієнтований на транзитні перевезення вантажів, здебільшого на транспортування до Європи російського вугілля та нафтопродуктів. Та у зв’язку з агресією РФ співпрацю з її компаніями припинено.

РубрикиБез рубрики

Новий алгоритм екстреної допомоги

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов представив пілотний проект з реформування екстреної (невідкладної) медичної допомоги.

«Розвиток екстреної медицини — питання національної безпеки. Ми йдемо по шляху створення відділень такої допомоги. Наша пропозиція полягає в тому, щоб запустити вертикально інтегровану систему, яка об’єднає службу невідкладної медичної допомоги з раннім госпітальним рівнем. Екстрена допомога надаватиметься в сучасних від-діленнях на базі центральних районних лікарень. Переконаний, відпрацювання такого алгоритму набагато покращить якість цієї допомоги. Вважаю, цю модель можна поширити на території не лише Одеської області, а й усієї України», — сказав Максим Степанов на нараді директорів центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з членами робочої групи, народними депутатами та експертами МОЗ України, що відбулася 14 травня.

РубрикиБез рубрики

До Шевченка на раду

В українському календарі 22 травня посідає непересічне місце, адже цей день освячений іменем Тараса Шевченка, його поверненням, як і заповідав, у рідну землю.

Ще тоді, у травні 1861-го, останній путь великого сина України супроводжувався неабияким сплеском національного духу. І донині, а особливо — в роки переслідувань і репресій, придушення всього українського, ця дата зостається символом боротьби за волю і правду, за права і гідність нашого народу.

РубрикиАнонс

Треті кодимські фестини

Познайомитися з культурою Південного Поділля, послухати фолк-музику та скуштувати місцевих традиційних страв зможуть гості етнофестивалю «Кодима-фест», що відбудеться 26—27 травня в селі Івашків Кодимського району.

На фестивалі, який проходитиме на Трійцю, працюватимуть сім тематичних локацій. На одній з них кобзарі та лірники виконуватимуть старі українські мелодії. Малечу розважатимуть казками, майстер-класами та іграми на дитячому майданчику.

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Приймальня: 0 (482) 64-98-54;
050-55-44-206.
e-mail:cn@optima.com.ua