РубрикиБез рубрики

Потерпів та ще й винний?

Генеральному прокурору України Ю.В. Луценку Шановний Юрію Віталійовичу!

11 квітня 2016 року на О.М. Павлова та його сина Ю.О. Павлова було скоєно напад з боку М.В. Максимова, внаслідок якого О.М. Павлову завдано тяжких тілесних ушкоджень — струс мозку, зламано десять ребер (одне з них ще й пошкодило легеню) та обидві руки, в одну довелося ввести імплантат. За фактом цього злочину у Приморському райвідділі поліції м. Одеси було відкрито кримінальне провадження №12016160500002732.

За час ведення розслідування змінилося п’ять слідчих та дві групи прокурорів. Наразі розслідування справи не продовжується. Зате простежуються інші дії, які не можуть не насторожувати. По-перше, з кримінальної справи зникли документи, які мають істотне значення для неї, а замість них з’явилися матеріали зовсім інших проваджень. По-друге, за весь час розслідування жоден зі слідчих не запросив медичну картку стаціонарного хворого із хірургічного та травматологічного відділень міської клінічної лікарні №11 м. Одеси, де півтора місяця перебував на лікуванні О.М. Павлов.

Не зважаючи на більш ніж двадцять звернень О.М. Павлова до керівників поліції, прокуратури району, міста та області, кілька звернень нашого комітету до прокурора Одеської області О.Д. Жученка, проведення прес-конференцій за участю журналістів місцевих ЗМІ, представників ООН та ОБСЄ, справа так і не зрушила з місця. Потерпілі у розпачі, бо крім недовіри до органів влади та керівництва країни, у них нічого не залишилося.

Звертаючись до вас, шановний Юрію Віталійовичу, просимо доручити представникові вашого відомства перевірити тяганину у цій справі, встановити винних посадових осіб, у діях яких, на наш погляд, вбачається корупційна складова, особистий фінансовий інтерес (бо як інакше можна пояснити той факт, що замість оголошення підозри винуватцеві, слідчий відкриває кримінальну справу проти потерпілого, який буцімто побив М.В. Максимова? Такий «розворот» у розслідуванні виглядає ще дивнішим, якщо зважити на той факт, що О.М. Павлов — пенсіонер, а М.В. Максимов — майстер спорту), і зобов’язати закінчити розслідування кримінальної справи в розумний термін.

Сподіваюся, що представник Генпрокуратури, приїхавши в Одесу, знайде можливість зустрітися з членами нашого комітету та потерпілим О.М. Павловим, і ми зможемо надати йому матеріали й докази того, що слідчі поліції та прокуратура роблять усе, аби не розслідувати цю справу.

Сподіваємося, що гасло прокуратури «Закон. Честь. Гідність» набуде реального змісту, а не залишиться лише голослівним побажанням.

Для доказу вищеописаного додаю відповідь, а, як на мене, відписку облпрокуратури від 7.08.2017 р. №04/2/2-6087-16; комп’ютерну томографію органів грудної клітини Павлова О.М. від 11.04.2016 р.; виписки з медичних карток стаціонарного хворого Павлова О.М. (хірургічне і травматологічне відділення МКЛ №11 м. Одеси); фотографії Павлова О.М., Павлова Ю.О. та Максимова М.В.

З повагою і надією на справедливість та законність,
Володимир ПУКЛІЧ,
голова комітету протидії корупції
в судових, прокурорських, правоохоронних органах,
органах державної влади і місцевого самоврядування Громадської ради
при голові Одеської облдержадміністрації.

Переглядів: 112
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua