РубрикиБез рубрики

З коровою від... Президента

Травень подарував багатодітній сім’ї Людмили Ткачової із Пшеничного Саратського району надію на краще життя. Щоправда, додасться і роботи. Але жінка, вочевидь, її не боїться, бо ж сама попросила про дарунок, який, за дорученням глави держави, і привіз родині голова місцевої райдержадміністрації Антон Лобан.

Передував цьому візиту лист відчаю, з яким багатодітна мати, що в серпні минулого року народила синочків-близнят, звернулася до Президента: «Допоможіть придбати корову, у мене нема таких коштів, а власного молока не вистачає для вигодовування дітей. Ви — моя остання надія!». Пані Людмила розповіла у тому листі про скрутне матеріальне становище та проблеми, зумовлені вихованням п’ятьох дітей. Сім’я, писала вона, отримує соціальну допомогу — 1720 гривень на місяць. Звичайно, цих коштів бракує навіть на харчування, не кажучи вже про інші нагальні потреби, як-от ремонт будинку, що фактично перебуває в аварійному стані.

Втім, як підкреслили в Саратській РДА, у зверненні до Петра Порошенка Людмила Ткачова просила не грошей, а саме корову — для того, щоб мати можливість тривалий час годувати сім’ю і, можливо, отримувати певний прибуток.

У столиці листа прочитали. Й от 4 травня у Пшеничне завітав очільник району й подарував Ткачовим нетель, яка вже найближчим часом, народивши телятко, стане справжньою годувальницею цієї чималенької сім’ї.

Антон Лобан поцікавився й іншими проблемами родини, у вирішенні яких може посприяти райдерж-адміністрація. З-поміж питань — оформлення ін-валідності одному зі старших синів пані Людмили.

Перебуваючи у Пшеничному, що входить до Фараонівської сільської ради, голова РДА обговорив проблемні питання життєдіяльності місцевої громади з її очільницею Марією Албу. Йшлося, зокрема, про необхідність ремонту водогону в Фараонівці та дороги Сарата—Фараонівка—Міняйлівка, облаштування сміттєзвалиша тощо. До речі, щодо згаданої дороги. Як поінформував Антон Анатолійович, з районного бюджету вже виділено кошти на виготовлення необхідної проектно-кошторисної документації, а сам об’єкт включено до програми соціально-економічного розвитку Одеської області на нинішній рік.

За матеріалами сайта Саратської РДА.

Переглядів: 95
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua